.
XBrowser v4.0.1 MOD (Optimized) مرورگر وب فوق سریع اندروید

کاربران همیشه به دنبال یک موتور جستجوی قدرتمند هستند و Xbrowser ابزاری برای رفع این نیاز کاربران است. این برنامه همیشه به کاربران یک دید عینی می دهد و تمام اطلاعات لازم را ارائه می کند. به طور خاص، برنامه همیشه به‌روزرسانی‌ها و پیشرفت‌های بهینه را متناسب با هدف هر کاربر دارد. این اپلیکیشن دارای طیف گسترده ای از ویژگی های مفید است که کاربران می توانند فوراً برای رفع نیازهای خود انتخاب کنند.

طیف وسیعی از اطلاعات را ارائه می دهد

کاربران Xbrowser را برای یافتن اطلاعات مفید انتخاب می کنند. به طور خاص، این نرم افزار طیف گسترده ای از اطلاعات را ارائه می دهد که ارتباط نزدیکی با جستجوهای شما دارد. ارائه طیف گسترده ای از اطلاعات به راحتی قابل انتخاب است و می تواند نیازهای کاربر را در آن زمینه برآورده کند.

جستجوی صوتی

Xbrowser از جستجوی صوتی موثر پشتیبانی می کند. کاربران همچنین می‌توانند از بین بسیاری از فرم‌های جستجوی مختلف انتخاب کنند و بیشترین استقبال همچنان جستجوی صوتی است. استفاده از این فرم نتایج سریعی به ما می دهد و زمان زیادی برای انتخاب نمی گیرد. همچنین این برنامه یک ویژگی برجسته دارد. حاوی تبلیغاتی نیست که جستجوها را همراهی کنند. این به برنامه کمک می کند تا اطلاعات نادرست را محدود کند یا از سرقت اطلاعات غیر ضروری جلوگیری کند.

رابط جدید

بخشی از رابط های جدید Xbrowser به روز شده است تا نیازهای هر یک از ما را برآورده کند. این برنامه همیشه شما را در اولویت انتخاب یک رابط کاربری ساده و دوستانه قرار می دهد تا مصرف باتری زیاد را محدود کنید. شما همچنین می توانید یک رابط کاربری جدید را خودتان طراحی کنید تا بتوانید نیازهای خود را برطرف کنید.

امنیت کامل

در این اپلیکیشن با یک ویژگی امنیتی مطلق مواجه می شویم. امنیت اطلاعات یک امر ضروری است. زیرا امکان محدود کردن منابع مخرب اطلاعات وجود دارد. به طور خاص، کاربران می توانند یکی از اشکال منحصر به فرد امنیت مانند اسکن بارکد، اثر انگشت یا استفاده از ضروری ترین آدرس های شناسایی را انتخاب کنند.

میانبرهای صفحه کلید

کاربران می توانند میانبرهای منحصر به فرد خود را درست در صفحه اصلی Xbrowser سفارشی کنند تا جستجو را راحت تر کنند. این میانبر با بسیاری از ویژگی های مختلف مانند پشتیبان گیری از اسناد، خواندن مقالات یا حتی ارائه اطلاعات یکپارچه خواهد شد تا کاربران بتوانند در صورت تمایل فوراً انتخاب کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 4.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.