.
AnyDesk 7.1.12 Win/Mac/Linux کنترل سیستم از راه دور

AnyDesk به عنوان یک جایگزین برای نرم‌افزارهای TeamViewer ،Chrome Remote Desktop و Microsoft Remote Desktop امکان ایجاد نشست‌های دوطرفه را روی سیستم‌های عامل مختلف فراهم می‌سازد و با استفاده از آن می‌توانید صرف‌نظر از سیستم‌های عامل مبدأ و مقصد یک اتصال بین آن‌ها برقرار کنید. AnyDesk یک برنامه رومیزی از راه دور است که می توانید به صورت قابل حمل اجرا کنید یا مانند یک برنامه معمولی نصب کنید.

ابزارهای AnyDesk

در ادامه فهرستی از ابزارهایی که AnyDesk ارائه می‌کند و توضیح کارکرد آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

  • Chat:

یک روش ساده برای ارتباط با سمت ریموت است. کافی است از و بخواهید که از قابلیت چت استفاده کند.

  • Whiteboard:

با استفاده از این قابلیت می‌توانید فلش یا شکلی را در چند رنگ مختلف روی صفحه طرف مقابل بکشید تا او را راهنمایی کنید.

  • Switch sides:

سمت ریموت با استفاده از این قابلیت می‌تواند به رایانه شما دسترسی پیدا کند. بنابراین نیازی برای قطع نشست و درخواست اتصال مجدد از سمت ریموت نیست، کافی است این دکمه را بزنید تا جهت اتصال به سرعت عوض شود.

  • Block User Input:

با انتخاب این گزینه سمت ریموت از کنترل کردن رایانه خود بازداشته می‌شود. به این ترتیب از ایجاد تداخل در کارها جلوگیری کرده و می‌توانید از او بخواهید که به راحتی روی صندلی خود لم بدهد تا شما کمک کنید. اگر شما در سمت ریموت قرار دارید، نباید نگران باشید. در صورتی که می‌خواهید کنترل رایانه خود را دوباره به دست بگیرید، کافی است کلیدهای ctrl+alt+del را بزنید تا دوباره کنترل رایانه‌تان را به دست بگیرید. برای پایان اتصال، کافی است روی disconnect در سمت ریموت بزنید، زبانه مربوطه را ببندید و یا AnyDesk را به کلی ببندید.

نحوه استفده از  AnyDesk
مانند تصاویر ذیل در ۳ مرحله با AnyDesk می توانید شروع کنید:
سمت میزبان

AnyDesk را در رایانه ای که می خواهید به آن متصل شوید راه اندازی کرده و شماره ۹ رقمی یا در صورت تنظیم نام مستعار را ثبت کنید. هنگامی که سرویس گیرنده متصل می شود ، از میزبان خواسته می شود که اتصال را مجاز یا غیر مجاز کند و همچنین می تواند مجوزها را کنترل کند ، مانند اجازه دادن به صدا ، استفاده از کلیپ بورد و توانایی مسدود کردن کنترل صفحه کلید و ماوس میزبان.

سمت مشتری

در رایانه ای دیگر ، AnyDesk را اجرا کنید و سپس در قسمت Remote Desk برنامه، Remote Desk ID یا نام مستعار میزبان را وارد کنید. Connect را فشار دهید و منتظر بمانید تا میزبان Accept را فشار دهد.اگر دسترسی بدون نظارت تنظیم شده باشد ، سرویس گیرنده نیازی ندارد منتظر بماند تا میزبان اتصال را بپذیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.