.
WarStrike v0.1.52 MOD بازی اندرویدی اعتصاب جنگی

در WarStrike، شما نقش یک سرباز را بازی می کنید که برای محافظت از کشور و جلوگیری از سازمان های تروریستی شرکت می کند. خلق شخصیت بازی به صورت واقع گرایانه با گیم پلی روان و جذاب طراحی شده است تا تجربه ای بسیار واقعی را برای شما به ارمغان بیاورد. شما می توانید انتخاب کنید که به عنوان قهرمان مورد نظر خود بازی کنید و هر قهرمان مهارت های مبارزه منحصر به فردی دارد.

 سیستم های مختلف سلاح

زرادخانه اسلحه عظیم با ظاهری قابل توجه و جلوه های بازی واقعی مانند دود و بمب های ساطع شده از یک نبرد تفنگ جذاب طراحی شده است. علاوه بر این، سیستم لباس ها و آثار بازی با جزئیات دقیق با گرافیک سه بعدی فوق العاده تیز طراحی شده است تا تجربیات هیجان انگیزی را به ارمغان بیاورد.

شخصیت

نقش آفرینی شخصیت و خلق شخصیت شما در WarStrike نیز بسیار مهم است. سیستم لباس ها و سلاح ها با تفنگ های مختلف سرد و سلاح های دقیق ارائه شده است. با شروع بازی، شما در صحنه اکشن ترسناک واقعی زندگی خواهید کرد و با گروهی از دشمنان قدرتمند روبرو خواهید شد. با هم تیمی ها اسلحه بردارید تا به حریفان شلیک کنید و منابع زیادی را برای ارتقای سلاح های خود جمع آوری کنید.

نبردهای شدید

در WarStrike حریف شما در دوردست پنهان شده است تا شما را نابود کند. شما باید مراقب جمع آوری بسیاری از اسلحه های خوب باشید تا توانایی مبارزه خود را افزایش دهید و دشمن را سریعتر نابود کنید. نبردهای خونین و شدید، پنهان شدن، بارگیری مهمات، ارتقاء سلاح ها، آتش برگشتی، ماموریت بازی را برای از بین بردن حریف انجام می دهد. بازی دارای سطوح جذاب بسیاری است. هر سطح یک داستان جداگانه است به طور یکپارچه در طول فرآیند. شما باید به سرعت به جهات مختلف بکشید تا دشمن را بیابید و نابود کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.