.
Windows XP Professional SP3 Sep 2022 ویندوز افسانه ای XP

Windows XP Professional SP3 یک سیستم عامل فوق العاده است. با وجود اینکه توسط مایکروسافت به نفع سیستم عامل های جدیدتر و بهتر کنار گذاشته شده است. ویندوز XP به خودی خود جذابیتی دارد که حتی تا به امروز برخی از کاربران همچنان از آن استفاده می کنند.

در حالی که برخی افراد ممکن است بگویند که آن کاربران هنوز در گذشته مانده اند و از تغییرات خوششان نمی آید. قابل تحسین است که به دلیلی ساده از پیروی از روند خودداری می کنند. و این بدان معناست که آنچه آنها در اختیار دارند به اندازه کافی برای انجام کاری که باید انجام دهند کافی است.

 • ویژگی ها و نکات برجسته Windows XP Professional SP3

کاربر پسند
 • مایکروسافت می خواهد مشتریان سیستم عامل خود باور کنند که سیستم عامل جدیدتر سیستم عامل بهتری است.اما بسیاری از مشتریان نظرات خود را دارند که با خواسته خاص مایکروسافت مطابقت ندارد.
 • علیرغم هیاهوی تبلیغاتی در مورد ویندوز ۱۰ و ۱۱ و تلاش مداوم مایکروسافت برای وادار کردن کاربران به سوئیچ به آخرین سیستم عامل، برخی از کاربران حاضر نیستند حتی ویندوز XP فوق العاده قدیمی را کنار بگذارند.
برآورد کردن نیازهای کاربران
 • همیشه این نیست که کدام یک بهتر است. گاهی اوقات فقط درباره آنچه واقعاً مورد نیاز است صحبت می شود. و ویندوز XP در حال حاضر برای نوشتن یک رمان، نوشتن نامه، گشت و گذار در اینترنت، گوش دادن به موسیقی، تماشای ویدیو، مدیریت فایل ها و خواندن کتاب های دیجیتال به اندازه کافی خوب است. به طور خلاصه، ویندوز XP می تواند هر کاری را انجام دهد که کاربران معمولی معمولاً وقتی جلوی صفحه رایانه شخصی خود هستند، انجام می دهند.
عدم نیاز به برنامه های ویندوز های جدید
 • همه به انواع چیزهای فانتزی که سیستم عامل های جدیدتر دارند، مانند جدیدترین مدیر کلیپ بورد مدرن که می توانید در ویندوز ۱۰ پیدا کنید، علاقه مند نیستند. حتی اگر واقعاً به چنین برنامه ای نیاز دارید. جایگزین هایی وجود دارد، و CLCL برنامه خوبی است که می تواند هم متن و هم تصاویر را ذخیره کند تا در هر جایی که دوست دارید چسبانده شود.
استفاده آسان
 • استفاده از ویندوز XP به آسانی سیستم عامل های جدیدتر است. و حتی ساده تر از ویندوز ۸ که منوی استارت را به خاطر صفحه شروع مترو حذف کرد، تصمیم مایکروسافت بی دقت که خشم زیادی را برانگیخت و حرکتی که به طور تصادفی تقویت شد. این باور که جدیدتر همیشه به معنای بهتر نیست.
سخت افزار
  • مزیت بارز استفاده از ویندوز XP نیازهای سخت افزاری است. به عنوان مثال، مقدار رم توصیه شده برای اجرای ویندوز XP تنها ۱۲۸ مگابایت است. با چنین نیاز کم، سیستم عامل در ماشین‌های قدیمی‌تر خوب و در ماشین‌های جدیدتر سریع‌تر اجرا می‌شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements for Windows XP Professional SP3

 • Memory (RAM): 1 GB of RAM required
 • Hard Disk Space: 5 GB of free space required.
 • Processor: Intel Dual Core processor or later
 • .

آموزش فعال سازی ویندوز فایل را از حالت فشرده خارج کنید. فایل با فرمت ISO را توسط نرم افزار داریو مجازی Mount و نصب کنید یا توسط Winrar اکسترکت و Setup را اجرا کنید. ویندوز را با سریال قرار داده شده داخل Readme.txt فعال کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.