.
Windows 11 Debloater v1.9.1 تغییرات و سفارشی سازی ویندوز ۱۱

مایکروسافت ویندوز ۱۱ را با توابع، ویژگی‌ها و برنامه‌های از پیش تعریف‌شده در پیکربندی ارائه می‌کند که نمی‌توان آن را به راحتی حذف نمود. اما هر مشکلی راه‌حل خود را دارد و توسعه‌دهندگان شروع به ایجاد برنامه‌هایی مانند Windows 11 Debloater کردند تا به هر کسی که ویندوز ۱۱ را نصب می‌کند کمک کند تا محیط کاری خود را مطابق با سلیقه خود سفارشی کند.

Windows 11 Debloater به شما کمک می کند تا عملکرد Widows را که استفاده نمی کنید و یا به آن نیاز ندارید حذف کنید، در حالی که به شما امکان می دهد برنامه ها را حذف نصب کنید، تنظیمات تله متری و حریم خصوصی را تغییر دهید، منوی زمینه و غیره را تغییر دهید. به عبارت دیگر، می توانید از آن برای شخصی سازی کامل و ارتقای تجربه کاربری خود استفاده کنید.

ترفندهای اساسی حریم خصوصی

نیازی به نصب ویندوز ۱۱ Debloater نیست، زیرا می توان آن را به راحتی و تنها با دوبار کلیک کردن بر روی فایل اجرایی اصلی راه اندازی کرد. با یک رابط چند برگه ای مواجه می شوید که دسترسی با یک کلیک به همه گزینه ها را بدون نیاز به مرور در میان منوهای گسترده تسهیل می کند.

به اصطلاح EZ Debloater ابزاری است که می تواند تنظیمات پیش فرض ویندوز را تغییر دهد. چیزی که احتمالاً ظاهر می شود دکمه “Essential Tweaks” است که نباید از فشار دادن آن ترس داشته باشید. چرا؟ زیرا در واقع ترفندها را اعمال نمی کند، اما به شما امکان می دهد محتوای یک اسکریپت PowerShell را مشاهده کنید که می تواند تغییرات را هنگام اجرا اعمال کند.

ترفندهای ضروری شامل غیرفعال کردن تنظیمات تله متری، حس Wi-Fi، سابقه فعالیت، ردیابی موقعیت مکانی، به‌روزرسانی خودکار نقشه‌ها و مکان، بازخورد، تجارب سفارشی، شناسه تبلیغات، خدمات ردیابی، گزارش خطا، کمک از راه دور، و گزینه‌های دیگری از این دست است که ممکن است شخصی را به اشتراک بگذارند. اطلاعات، فعالیت ها و عادات کاربر با مایکروسافت و سایر نهادهای شخص ثالث.

EZ Debloater همچنین می‌تواند کورتانا یا برنامه‌های پس‌زمینه را غیرفعال کند و مایکروسافت اج را به عنوان برنامه پیش‌فرض PDF متوقف کند.

محیط کاری خود را شخصی سازی کنید

همه تب های دیگر در ویندوز ۱۱ Debloater به شما امکان می دهند تا کارهای شخصی سازی مختلفی را انجام دهید. می توانید چندین برنامه شخص ثالث را نصب کنید، برنامه های پیش فرض ویندوز را غیرفعال یا فعال کنید و سایر تنظیمات مربوط به حریم خصوصی را تغییر دهید.

در مورد شخصی‌سازی، این برنامه به شما امکان می‌دهد کاوشگر فایل ویندوز ۱۰ را بازگردانید. پسوند فایل‌ها را فاش کنید، Snap Assist و سایر ویژگی‌های این چنینی را غیرفعال کنید. رفتار نوار وظیفه را پیکربندی کنید، لرزش هوا را غیرفعال کنید و غیره.

در حالی که استفاده از آن آسان است، کاربران با تجربه را هدف قرار می دهد

Windows 11 Debloater ابزار مفیدی است که می‌توانید برای شخصی‌سازی رایانه شخصی ویندوز ۱۱ خود داشته باشید. اما لطفاً مطمئن شوید که قبل از انجام این کار، یک نقطه بازیابی و یک نسخه پشتیبان از اطلاعات ایجاد کرده‌اید.  فقط برای اینکه از همه چیز مطمئن باشید. در حالی که بصری و آسان برای استفاده است. ویژگی‌های پیش‌فرض ویندوز را تغییر می‌دهد و بنابراین، توصیه می‌شود، هنگام اعمال تغییرات، بدانید چه کاری انجام می‌دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.