.
VMOS PRO 2.9.7 Premium شبیه ساز برنامه ها در اندروید

VMOS PRO یک ابزار منحصر به فرد است که به کاربران کمک می کند. دو برنامه را بدون اینکه یکی از آنها را ببندند، بصورت همزمان اجرا کنند. این روش کاملاً متفاوت از حالت پنجره ای است. جایی که کاربران می توانند از یک برنامه مشابه اما در دو صفحه جداگانه استفاده کنند. در نتیجه به تمام پتانسیل این جادو پی می برند. این برنامه با توجه به ویژگی های چشمگیری که دارد برای کسانی که اغلب بشدت کار می کنند موثر خواهد بود.

کلون کردن برنامه ها با بهینه سازی عالی

شبیه سازی کردن برنامه ها برجسته ترین ویژگی VMOS PRO است که به کاربران اجازه می دهد بدون به اشتراک گذاشتن داده های یکسان از دو پنجره مجزا استفاده کنند. این برنامه با عملکردی بسیار ساده به کاربرانی که به طور مرتب از بیش از دو حساب در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند کمک می کند. تا با عملیاتی ساده بین حساب ها جابجا شوند. علاوه بر این، این برنامه پنجره های باقیمانده را بازنشانی یا متوقف نمی کند.

فرآیند شبیه سازی را می توان در هر برنامه یا سیستم، از جمله بازی ها اعمال کرد تا کاربر پتانسیل یا تعامل بیشتری داشته باشد. با این حال، تنها عیب شبیه سازی این است که سیستم عملکرد خود را دو برابر می کند. بنابراین دستگاه تلفن همراه در حالت استفاده حداکثری از پتانسیل شبیه سازی با محدودیت های زیادی مواجه خواهد شد. با این وجود، کاربران می توانند به راحتی تمام محتوای هر برنامه را بدون ترس از وقفه یا غیرفعال کردن مشاهده کنند.

شبیه سازی برنامه در هر زمان از طریق نوار اعلانات

عملیات شبیه سازی در برنامه VMOS PRO می تواند فوراً انجام شود زیرا کاربر می تواند این قابلیت را از طریق نوار اعلانات فعال کند. علاوه بر این، برنامه دارای دستورالعمل های دقیق زیادی برای شبیه سازی است و کاربران می توانند برخی از ویژگی های منحصر به فرد را برای به دست آوردن نتایج چشمگیر هنگام شبیه سازی اضافه کنند. بسته به سلیقه هر فرد، شبیه سازی می تواند در بسیاری از حالت ها صورت گیرد و همیشه کاملاً بهینه شده است.

بهینه سازی برنامه دوم در حال اجرا در پیش زمینه

هنگامی که کاربر شروع به شبیه سازی برنامه از طریق VMOS PRO می کند، عملکرد دستگاه بسیار افزایش می یابد که دارای ویژگی های جامع مختلف همراه با هوش مصنوعی پیشرفته برای خودکارسازی چند فرایند است. این برنامه به طور خودکار، برنامه در حال اجرا در پس زمینه را غیرفعال می کند و کاربر می تواند هر برنامه ای را که نیاز به شبیه سازی دارد تنها با چند مرحله ساده تغییر دهد. همچنین برخی از افزونه های خاص به کاربران کمک می کند تا برنامه های پس زمینه را به آرامی و راحت تر دستکاری کنند.

راحتی شبیه سازی در برنامه VMOS PRO امکان کشفیات چشمگیری به کاربران می دهد. حتی می توانند هنگام خواندن روزنامه یا کمیک، مشغول بازی شوند. همچنین هر عملکرد قابلیت سفارشی سازی های زیادی دارد که به کاربران اجازه می دهد بهترین تجربه کاربری را برای شبیه سازی برنامه ها داشته باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

یک پاسخ به “VMOS PRO 2.9.7 Premium شبیه ساز برنامه ها در اندروید”

  1. جمالی گفت:

    خیلی عالییییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.