.
Virtual Safe Pro 3.5.3.0 رمزگذاری فایل

همانطور که راه های بیشتری برای هک کردن وسایل الکترونیکی شما در دسترس قرار می گیرد، امنیت دیجیتال باید حتی برای کاربران کم تجربه کامپیوتر به یک نگرانی واقعی تبدیل شود، زیرا پیشگیری تقریبا همیشه بهتر از درمان است.

اگرچه هزاران راه وجود دارد که یک هکر امنیت شما را به خطر بیاندازد. و پنجه های خود را در سراسر اسناد ارزشمند شما قرار دهد. رمزگذاری آنها راه حلی است که حداقل آنها را غیرقابل دسترس می کند. Virtual Safe Pro می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

نصب آسان

این برنامه را می توان به سرعت بر روی رایانه مورد نظر مستقر کرد. زیرا فرآیند نصب آن علم موشکی نیست: فقط باید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. موافقت نامه مجوز را بپذیرید و مسیر مقصد را در رایانه شخصی خود انتخاب کنید.

البته، اگر ترجیح می دهید بدون نصب آن از قابلیت های آن بهره مند شوید. می توانید به راحتی این کار را انجام دهید، زیرا این برنامه در دو نوع ارائه می شود: با نصب و بدون نصب. نسخه قابل حمل فقط باید از آرشیو استخراج شود تا کار کند.

رابط کاربری ساده

Virtual Safe Pro دارای رابط کاربری است که به اندازه کافی بصری است که حتی برای تازه کارها بدون سردرد زیاد از آن استفاده می کند.

پنجره اصلی در دسته ای از بخش ها سازماندهی شده است. یکی مرکزی که در آن می توانید گاوصندوق های ایجاد شده را مشاهده کنید. دیگری که می توانید گاوصندوق را باز یا ببندید و یک نوار کناری که به شما امکان می دهد به عملکردهای اضافی دسترسی داشته باشید. اینها شامل یک خردکن فایل، یک ادغام و تقسیم ایمن و یک مدیر پشتیبان است.

همچنین، اگر به جلوه‌های صوتی جالب علاقه دارید، هر زمان که گاوصندوق مجازی خود را قفل یا باز می‌کنید، یک افکت صوتی مناسب پخش می‌شود، بنابراین مطمئن شوید که بلندگوها روشن هستند.

گاوصندوق های مجازی را در رایانه شخصی خود ایجاد کنید

همانطور که از نام آن مشخص است، این برنامه می تواند برای ایجاد “صندوق” مجازی در رایانه شما استفاده شود. جایی که می توانید مهم ترین داده های خود را پنهان کنید تا برای آسیب رسانان احتمالی در دسترس نباشد.

مفهوم بسیار ساده است: شما گاوصندوق را از داخل برنامه ایجاد می کنید، برای آن رمز عبور تعریف می کنید، آن را باز می کنید، آن را با اسناد مختلف پر می کنید و سپس آن را قفل می کنید. اگر می خواهید به اسناد خود دسترسی داشته باشید، فقط باید آن را انتخاب کنید، رمز عبور را به برنامه ارائه دهید و آن را باز کنید.

در نتیجه

در مجموع، اگر دوست دارید یک گاوصندوق مجازی در رایانه خود داشته باشید که بتوانید فایل های خود را بدون زحمت قفل کنید. قطعاً باید Virtual Safe Pro را امتحان کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.