.
Turbo Bike: Extreme Racing v1.1.8 APK + MOD بازی اندرویدی موتور توربو

انجام حرکات دیدنی در حین شرکت در Turbo Bike واقعا ایده خوب و جذابی است. بازیکنان با میلیون ها بازیکن مختلف در سراسر جهان رقابت خواهند کرد. شما می توانید از مهارت های خود به عنوان یک مسابقه دهنده حرفه ای برای شکست دادن یک سری از دشمنان استفاده کنید و خود را روی سکوی طلای برندگان ببینید. زمان کسب طلا و نقره در این بازی است. پس خود را آماده رقابت کنید.

صدها میلیون سوپر رپتور

هر بازیکنی که در Turbo Bike شرکت می کند رقیبی قدرتمند برای شما محسوب می شود. هرکسی می تواند از شما پیشی بگیرد، پس نسبت به آنچه در خود دارید مطمئن باشید. سوار بر یک موتور مسابقه ای با سبکی جذاب شوید و انواع مهارت های درجه یک را در پیست انجام دهید. اهمیت ندهید که دشمنان شما چه کسانی هستند. اما از قدرت خود برای رها کردن دشمنانی که جرات تعقیب شما را دارند استفاده کنید. حریفانی که فکر می کنید به همان اندازه با استعداد هستند را به چالش بکشید و با مهارت های فوق العاده خود آنها را شکست دهید.

ماجراهای خطرناک

در دنیای جذاب مسابقه Turbo Bike ، شخصیت و مهارت بدون شک دو عامل مهم هستند که باید داشته باشید. در واقع، یک بازیکن معمولی احتمالاً جرات انجام مسابقه در آن شیب‌های شدید را ندارد. علاوه بر این، باید به مهارت هایی که نشان می دهید نیز توجه کنید. حتی بیشتر تلاش کنید تا به همان اندازه امتیاز بگیرید و قبل از تمام شدن تایمر از کوه بگذرید.

 افزایش و ارتقاء قدرت

هیچ چیز در Turbo Bike غیرممکن نیست. جایی که شما مسابقات زیبایی را انجام می دهید و جوایز ارزشمند زیادی را جمع آوری می کنید. وقتی به اندازه کافی قوی باشید و قدرت خود را در برابر آن دشمنان نشان دهید دیگر فکری وجود نخواهد داشت. فراموش نکنید که نیترو گاز بیشتری را در مسیرهای شیب دار به موتور خود اضافه کنید. به این ترتیب شما می‌توانید زمان را ثابت نگه دارید و با سرعتی فوق‌العاده بر چالش‌ها غلبه کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.