.
Tapsi v5.6.6 تپسی تاکسی اینترنتی در اندروید

Tapsi تپسی پیشرفته‌ ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را در کشور طراحی کرده تا مسافر و راننده را به یک نسبت راضی نگه دارد. این نرم افزار توسط گروه نرم افزاری D.BZ توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. لازم به ذکر است که این شرکت شایسته‌‌ ترین رانندگان را جذب می نماید. و تحت آموزش قرار می دهد تا خدماتی با کیفیت به مسافران محترم ارائه کند.

Tapsi تپسی را هم باید شخصی که قصد سفارش تاکسی دارد داشته باشد و هم راننده تاکسی مورد نظر. با چند کلیک شخص مورد نظر می تواند در هر کجای شهر باشد تپسی (تاکسی) سفارش دهد. رانندگان تاکسی نیز دیگر نباید نگران پیدا کردن مسافر باشند با نصب برنامه تپسی بر روی گوشیشان تنها با یک کلیک می توانند نزدیکترین مسافری که قصد سفارش تاکسی دارد را پیدا کنند.

Snapp v8.1.5 تاکسی اینترنتی اسنپ برای اندروید

معرفی

Tapsi تپسی کار خود را از خرداد ۱۳۹۵ در تهران آغاز کرد تا سفرهای درون‌شهری را برای شهروندان تهرانی راحت‌تر، امن‌تر و ارزان‌تر کند. امروز تپ‌سی، با بیش از ۸۰۰ پرسنل و حضور در بسیاری از استان‌های پرجمعیت کشور، شرکتی مورد اطمینان و نامی آشنا برای میلیون‌ها ایرانی محسوب می شود. مسافرانی که در هر نقطه ای از شهر می توانند بدون اتلاف وقت تاکسی بگیرند و رانندگانی که برای پیدا کردن مسافر کافی است اپلیکیشن خود را روشن کنند و فقط چند دقیقه صبر کنند.

ویژگی ها

خدمات Tapsi تپسی ۲۴ ساعته است و هر مسافر در هر زمان از روز که بخواهد می تواند درخواست تاکسی کند و سفری ایمن، بی دغدغه و ارزان را تجربه کند. البته لازم به اشاره است که سرویس هایی که برنامه ارائه می کند دو دسته اند: سرویس عادی و سرویس تپسی لاین (اشتراک سفر).
یکی از ویژگی های جالب این سرویس این است که در بین مسیر می توانید به راننده بگویید توقف کند تا مقصد دوم را انتخاب کنید. همچنین برای اطمینان بیشتر از سفر خود می توانید گزینه «امنیت سفر» را بزنید تا برای شما مشخصات راننده شامل نام و نام خانوادگی راننده تاکسی، مدل و شماره خودرو و مسیر حرکت را برای نزدیکان خود ارسال کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 4.2 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.