.
Solid PDF Tools 10.1.16864.10346 + Portable اسکن، ایجاد و تبدیل اسناد PDF

Solid PDF Tools شما را قادر می سازد تا به راحتی چندین سند را ایجاد، ویرایش، اسکن، ترکیب و چاپ کنید.  همچنین فایل های PDF را به فرمت های دیگر تبدیل کنید.

این برنامه به شما امکان می دهد با ابزارهای مختلف با یک سند PDF کار کنید. در مجموع، قابلیت های توسعه را می توان به سه دسته تقسیم کرد: اسکن اسناد، ایجاد اسناد خود و تبدیل اسناد بین فرمت ها. شما می توانید فایل های PDF را از هر برنامه ای ایجاد کنید. می توانید آرم ها را به اسناد خود اضافه کنید. محافظت در برابر تغییرات را تنظیم کنید، می توانید عملیات مختلفی را با صفحات انجام دهید، به عنوان مثال، آنها را حذف کنید یا استخراج کنید، چاپ کنید و غیره، می توانید Solid PDF Tools را دانلود کنید.

شما می توانید یک سند PDF از یک فایل با فرمت متفاوت ایجاد کنید. در این مورد، می توانید نشانک هایی اضافه کنید که بتوانید به سرعت در آنها پیمایش کنید. به طور کلی، Solid PDF Tools چند وجهی است و تعداد زیادی عملیات مختلف را بر روی یک سند با این فرمت انجام می دهد. اکنون کار با آن بسیار آسان خواهد بود، می توانید بدون هیچ مشکلی یک سند را اسکن، ادغام کنید، به فرمت های دیگر تبدیل کنید، اسناد ایجاد کنید، ویرایش کنید و انواع مختلفی از محدودیت ها را اعمال کنید. ابزاری برای کاهش حجم فایل وجود دارد، در صورتی که فایل PDF خیلی بزرگی دارید، اگرچه نباید منتظر معجزه باشید.

رابط کاربری

این برنامه دارای یک رابط کاربری زیبا با پشتیبانی از اضافه کردن مطالب با کشیدن آن به پنجره اصلی با ماوس است. به طوری که هر کاربر می تواند به سرعت با تعداد زیادی از ویژگی های Solid PDF Tools مقابله کند.

اسکن اسناد

اگر یک اسکنر را به رایانه خود متصل می کنید. این ابزار به شما امکان می دهد اسناد را اسکن کرده و آنها را به صورت PDF، DOC، RTF یا DOCX در هارد دیسک ذخیره کنید.

دسترسی به گزینه هایی مانند بزرگنمایی و کوچک نمایی، لغو یا انجام مجدد اقدامات، کپی، برش، چسباندن و حذف عناصر، و همچنین سایر موارد پیچیده تر، مانند درج واترمارک، امکان پذیر است. آنها می توانند یک متن ورودی کاربر، یک مورد از لیست داخلی یا یک فایل از رایانه شما، در قالب هایی مانند PDF، BMP، GIF، JPG، PCX، PNG، TIF و PDF باشند.

تبدیل فایل PDF

تبدیل از PDF به DOCX، RTF، DOC، XML، XLSX، HTML، TXT، BMP، JPG، TIF و GIF در دسترس است، در حالی که استخراج صفحات خاص را می توان با تعیین اینکه کدام یک به عنوان فایل جداگانه گرفته شود، انجام داد. نوارهای ابزار و دستورات را می توان نشان داد یا پنهان کرد، چرخاندن یا درج صفحات نیز در دسترس است، در حالی که محتویات راهنما به صورت آنلاین و آفلاین ارائه می شوند.

 در نتیجه

مصرف CPU و حافظه صرف نظر از اقدام کاربر حداقل است و زمان پاسخگویی خوب است. با در نظر گرفتن همه این موارد، به راحتی می توان به این نتیجه رسید که Solid PDF Tools یک نرم افزار مفید است. و برای افرادی که علاقه مند به پردازش فایل های PDF هستند، گزینه خوبی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Vista (32 and 64 bit versions)
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • به پوشه "keygen" بروید. فایل "keygen.exe" را اجرا کنید. موارد ذیل را در ادامه انجام دهید:

-> Run " Keygen.exe "
-> Click on Patch Hosts.
-> Then select the Solid Commander software from the Product section.
-> Enter the desired email
-> click on the Unlock Code button.

  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.