.
Solid Explorer.2.8.26 b200258 Full + Plugins + Icons Pack مدیریت فایل در اندروید

تلفن شما مملو از فایل ها و تعداد زیادی برنامه و عکس است. همه چیز در همه جای گوشی شما پراکنده است و گاهی اوقات خودتان نمی توانید فایل خاصی را پیدا کنید. وقت آن رسیده است که به سراغ یک برنامه کاربردی برای کمک به مدیریت پوشه ها و فایل ها بروید تا به سازماندهی بهتر گوشی خود کمک کنید. اگر به دنبال چنین اپلیکیشنی هستید، می توانید Solid Explorer را امتحان کنید.

معرفی

Solid Explorer یک برنامه مدیریت فایل تلفن همراه است که به شما کمک می کند تا فایل های موجود در تلفن خود را منظم تر، علمی تر و ایمن تر سازماندهی کنید. این یک برنامه مدیریت فایل در تلفن همراه است که به محافظت بهتر از اطلاعات روی دستگاه از طریق فناوری رمزگذاری مدرن کمک می کند. با استفاده از این برنامه، می‌توانید از برنامه‌ها و فایل‌های موجود در فضای ذخیره‌سازی ابری یا NAS نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید. تا بتوانید هر زمان که بخواهید آن‌ها را به دستگاه بازگردانید.

چگونه فایل های اطلاعاتی را سازماندهی می کند؟

ابتدا  Solid Explorer به کاربران اجازه می دهد به فایل های ذخیره شده برای موبایل دسترسی داشته باشند. در مرحله بعد، به طور خودکار آنها را بر اساس زمان ایجاد فایل، محتوای اصلی، نوع فایل و غیره در مجموعه ها مرتب می کند.

پس از گروه بندی آنها، شما می توانید فایل های موجود در دستگاه خود را مشاهده، حذف، انتقال، تغییر نام، پشتیبان گیری یا اشتراک گذاری کنید.

قابلیت ها

با این ترتیب استاندارد، Solid Explorer همچنین به شما کمک می‌کند تا فایل‌ها را سریع‌تر پیدا کرده و آنها را فیلتر کنید. بله، همه ما می دانیم که یافتن فایل هایی که به وضوح بر اساس دسته بندی مشخص شده اند، سریع تر و دقیق تر از همیشه است.

این برنامه همچنین از پروتکل های شبکه پشتیبانی می کند تا کاربران بتوانند مکان های فایل را از راه دور مشاهده کنند. سپس از طریق این کنترل از راه دور، به راحتی می توان بین موقعیت های مختلف به عقب و جلو رفت. کاملا راحت!

امنیت برای فایل ها، حتی در هنگام حمل و نقلبا فناوری رمزگذاری مدرن AES که در Solid Explorer تعبیه شده است، شما می توانید فایل های خود را ایمن و فوق محرمانه نگه دارید. برای فایل‌های مهم مربوط به کار یا استفاده شخصی، می‌توانید این ویژگی امنیتی را انتخاب کنید تا آنها را در یک کتابخانه امن قرار دهید. جایی که سایر برنامه‌ها نمی‌توانند محتوا را بخوانند.

Solid Explorer برای تجزیه و تحلیل حافظه

البته، به عنوان یک برنامه مدیریت فایل موبایل، تجزیه و تحلیل حافظه نقطه قوت Solid Explorer نیست. اما هنوز چند ویژگی کوچک قابل توجه وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید متوجه شوید که کدام فایل فضای زیادی را اشغال کرده و آن را به پوشه ذخیره سازی دیگری منتقل کنید تا از عملکرد روان دستگاه اطمینان حاصل کنید.

File Manager 3.0.7 Premium مدیریت فایل در اندروید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.