.
Sniper Champions v1.1.4 بازی قهرمانان تیراندازی در اندروید

Sniper Chempions یک بازی جذاب و هیجان انگیز تیراندازی در سبک تک تیرانداز برای سیستم عامل اندروید است. شما مستقیماً تیراندازی نمی کنید. بلکه از دور پنهان می شوید، جستجو می کنید و به طور دقیق هدف را مورد هدف قرار می دهید. برای اینکه در تک تیراندازی خوب عمل کنید، نه تنها باید نحوه نگه داشتن اسلحه را بدانید، بلکه باید در مخفی کردن، حرکات مخفیانه و هدف گیری بسیار خوب نیز مهارت داشته باشید. برای همین، مراحل مختلف در بازی به دلیل سطح تمرکز و هیجانی که به ارمغان می آورد همیشه باعث می شود بازیکنان احساس هیجان کنند.

 در Sniper Chempions تیراندازهای دو بعدی و سه بعدی زیادی وجود داشته اند که دارای قابلیت تک تیرانداز برای از بین بردن دشمنان هستند. اما پیدا کردن یک بازی تک تیرانداز ساده که هیچ نوع تفنگ دیگری را با هم ترکیب نکند و به شما این امکان را بدهد که هیجان را در کل بازی احساس کنید، کار ساده ای نیست. این بازی دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

معرفی

Sniper Champions با یک سری تمرینات و چالش ها از سطوح آسان تا دشوار شما را آموزش می دهد تا به یک تک تیرانداز حرفه ای تبدیل شوید. بازی برای هر صحنه چالش‌هایی را ارائه می‌کند که از شما می‌خواهد با بردها و اسلحه های مختلف، اهداف مختلف را هدف بگیرید.البته این بازی برای کسانی که به سرعت علاقه دارند یا می خواهند با دشمنان سرسخت مبارزه کنند، مناسب نیست.

اما فرصت بسیار خوبی برای شماست تا مهارت های تک تیراندازی خود را تمرین کنید و هنگام وارد شدن به هر نبرد شدید ذهن خود را آرام کنید. برای تک تیراندازها، زمان بندی یا رفلکس های انعطاف پذیر در این بازی اهمیت چندانی ندارد. بر خلاف سایر تیراندازی ها، برای تبدیل شدن به یک تک تیرانداز خوب به دو مهارت نیاز دارید: کنترل اسلحه و هدف گیری مناسب.

گرافیک

نورپردازی و جلوه های حرکتی در Sniper Champions نیز بسیار چشمگیر هستند. حرکت گلوله ها بصورت کند نمایش داده می شوند تا بازیکنان به طور مستقیم زیبایی بازی را ببینند. همراه با آن جلوه های صوتی نیز هیجان انگیز است. همه اینها باعث می شود که بازیکن در هنگام بازی هرگز خسته کننده نشود. اگر بتوانید اسلحه و مهارت هدف گیری را به خوبی کنترل کنید، به نوبه خود می توانید صحنه های تک تیراندازی که سخت تر می شود را کامل کنید. در نتیجه در مسابقات ارتقا پیدا کنید و به رتبه بهترین تک تیرانداز برسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.