.
Sniper 3D Assassin v4.9.3 MOD  بازی تک تیرانداز ۳ بعدی در اندروید

Sniper 3D Assassin یک بازی شبیه ساز تیرانداز با گیم پلی جذاب و ویژگی های استثنایی برای عاشقان بازی می باشد. قاتل ها و تک تیراندازها همیشه موضوعات جذابی هستند. آنها با ماموریت های چالش برانگیز در سطح گسترده ای در دنیا ظاهر می شوند و نیاز به مهارت های فوق العاده ای دارند. بازی‌های بی‌شماری وجود داشته‌اند که از این تم برای توسعه گیم‌پلی و محتوای جذاب استفاده می‌کنند. در عین حال، تبدیل شدن به یک تک تیرانداز حرفه ای و انجام ماموریت های بی شمار ترور، احساس آدمی را بر می انگیزد

اگر می خواهید احساس تبدیل شدن به یک تک تیرانداز حرفه ای را تجربه کنید، Sniper 3D Assassin بازی مناسب شماست. ویژگی برجسته بازی گرافیک سه بعدی واقعی، جلوه های روشنایی و طراحی کامل محیط شهری است. این بازی با محتوای مختلف برای تک تیراندازان حرفه ای عرضه می شود و فرصت های زیادی را برای بازیکنان ایجاد می کند تا تمام گیم پلی را بررسی کنند.

Mafia City v1.6.590 بازی شهر مافیا در اندروید

معرفی

عنصر خونسردی در تیراندازی به وضوح در کل گیم پلی بازی Sniper 3D Assassin نشان داده شده است و بازیکنان ذات هنری تک تیرانداز را تحسین خواهند کرد. بازی گیم پلی کندی را معرفی می کند، اما محتوای آن غنی است و به بازیکنان احساسات شدید یا هیجان انگیزی می دهد. علاوه بر این، در نگاه تک تیراندازها، همه چیز به سرعت حرکت می کند و بازیکن باید مهارت های زمان بندی خوبی برای هر سلاح یا هدف داشته باشد. سلاح های اصلی در این بازی تفنگ های تک تیرانداز از سراسر جهان هستند که واضح و چشمگیر طراحی شده اند. حتی عملکرد آنها پس از هر ارتقا به تدریج بهبود می یابد تا تجربه بهتری را به ارمغان بیاورد.

مکانیزم کلی بازی Sniper 3D Assassin دوستانه و ساده است. جایی که بازیکنان باید تک تیرانداز را به طور دقیق کنترل کنند و تمام اهداف را شکست دهند. این بازی از یک موتور گرافیکی سه بعدی واقع گرایانه استفاده می کند که بر مکانیک فیزیکی آن تأثیر می گذارد تا حس واقعی تیراندازی واقعی را نشان دهد. وقتی بازیکن هدف می گیرد، تفنگ به طور طبیعی تاب می خورد. بنابراین بازیکن باید بداند که از فرصت استفاده کرده و نفس خود را در زمان مناسب حبس کند تا به بالاترین دقت دست یابد. این بازی دارای کنترل‌های ساده و کاربرپسند است. اما بازیکنان باید دقت بالایی داشته باشند و به سرعت تمام تکنیک‌های تیراندازی را برای پایین آوردن اهداف از هر فاصله‌ای انجام دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.