.
SketchAR v6.38.0 MOD (Premium Unlocked) نقاشی در اندروید

SketchAR نرم افزاری است که می تواند به شما کمک کند تا از خلاقیت هنری خود بهره ببرید. این برنامه به شما امکان می دهد که بسیاری از تصاویر و ایده های جدید را مستقیماً روی صفحه ترسیم کرده و آن را آزادانه ویرایش کنید. بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد، همراه با طیف وسیعی از ویژگی های هوشمند، به شما کمک می کند تا هنر را به چشم خود ببینید. با این اپلیکیشن کاربردی می توانید نیاز های خود را برآورده کنید.

سیستم طراحی هنری

SketchAR شامل قابل توجه ترین فناوری طراحی واقعیت افزوده موجود است. استفاده از این سیستم مدرن عکس های شما را متمایز می کند. به ویژه با ایجاد یک سیستم منحصر به فرد. کاربران می توانند به راحتی از صفحه گوشی خود برای ایجاد یک نقاشی خلاقانه استفاده کنند که به افراد در ارائه موفقیت آمیز طرح های خود به دیگران کمک می کند.

دسته ای از ایده ها را اضافه کنید

علاوه بر ویژگی طراحی مدرن AR، SketchAR ایده های منحصر به فردی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. زمانی که درخواست های لازم را ارائه دهید، اپلیکیشن ایده های جدیدی به شما می دهد. علاوه بر این، برنامه همچنین از شما می‌خواهد که خودتان از ایده‌های جدید بهره‌برداری کنید و آن‌ها را به اثری چشمگیر تبدیل کنید تا به طور عینی نیازها را برآورده کنید.

ابزار ویرایش کامل

SketchAR طیف گسترده ای از ابزارهای ویرایش نقاشی را در اختیار شما قرار می دهد. این ابزارها در حال به روز شدن هستند و قول می دهند راهی کامل برای پاسخگویی به نیازهای شما ارائه دهند. به طور خاص، شما می توانید خطوط اضافی ناخواسته را حذف کنید تا طراحی خود را از نظر ترکیب و همچنین در همه جنبه ها جامع تر کنید.

رنگ های غنی

این اپلیکیشن طیف وسیعی از پالت‌های رنگی زنده را بسته به موقعیتی که می‌توانید استفاده کنید، در اختیار شما قرار می‌دهد. رنگ ها بر اساس هدف تقسیم می شوند و می توانید همزمان از بین چندین پالت انتخاب کنید. به طور خاص، از حالت ترکیب رنگ نیز برای ایجاد رنگ های جدید بیشتر استفاده می شود.

تصحیح خودکار

SketchAR دارای یک ویژگی منحصر به فرد تصحیح خودکار است. این قابلیت باعث صرفه جویی در زمان برای کاربران و ایجاد یک تصور قوی می شود. ویرایش خودکار عکس های شما را هماهنگ تر و ترکیب بندی آن را منسجم تر از قبل می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.