.
ShareX 15.0.0 + Portable اسنپ ​​شات گیر قدرتمند، رایگان و منبع باز

ShareX یک ابزار غنی از ویژگی و قدرتمند برای گرفتن اسکرین شات برای کاربران ویندوز است. صادقانه بگویم، این یکی از چشمگیرترین ابزارهای تصویربرداری گرافیکی است که در بخش نرم افزار رایگان در yekdown.com با آن مواجه شده ایم.

این منبع باز است و با تنظیمات پیکربندی متعددی پر شده است تا به شما کمک کند تصاویر را به صورت آنلاین آپلود کنید. اقدامات پس از گرفتن خودکار، انجام تنظیمات تصویر، اعمال واترمارک و موارد دیگر را انجام دهید.

اسنپ ​​شات گیر رایگان و منبع باز

اولاً، به لطف این واقعیت که اجزای شخص ثالث را با هم ترکیب نمی کند. می توانید با ShareX یک نصب تمیز و سریع انجام دهید. در هنگام راه‌اندازی یک نماد در سینی سیستم برای دسترسی سریع ایجاد می‌کند. و به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت از صفحه نمایش به روش‌های مختلفی عکس بگیرید و همچنین پنجره اصلی را برای دستکاری تنظیمات باز کنید.

حالت عکسبرداری دستی یا خودکار

امکان گرفتن تمام صفحه، پنجره فعال، مانیتور، مستطیل، مستطیل گرد، بیضی، مثلث، الماس، چند ضلعی، دست آزاد و منطقه آخر، و همچنین شروع یک جلسه ضبط و ذخیره فیلم به عنوان یک ویدیو یا یک انیمیشن های GIF

حالت ضبط خودکار تصویر را می توان برای مواقعی فعال کرد که قصد دارید ایستگاه کاری را بدون مراقبت رها کنید. و به طور غیرمستقیم بر فعالیت آن نظارت داشته باشید. می‌توانید زمان تکرار را مشخص کنید. یک منطقه یا تمام صفحه را انتخاب کنید، و همچنین آن را طوری تنظیم کنید که به‌طور خودکار در ناحیه سینی سیستم کمینه شود و منتظر بمانید تا آپلود کامل شود.

عکس‌های گرفته شده را کپی، ذخیره، تنظیم، بهبود و آپلود کنید

تا آنجایی که اقدامات پس از عکسبرداری انجام می شود، می توانید اندازه تصاویر را تغییر دهید. واترمارک و زیرنویس، حاشیه یا سایه اضافه کنید، تصاویر را چاپ کنید. یا آنها را در کلیپ بورد کپی کنید، آنها را در یک نوع فایل ترجیحی روی دیسک (مانند PNG، JPG) ذخیره کنید. و همچنین آنها را آپلود کنید و هاست را مشخص کنید. در اینجا، زیبایی این است که می توانید چندین عمل را برای در نظر گرفتن همزمان و خودکار انتخاب کنید. به عنوان مثال، می‌توانید تصویر را در فایل ذخیره کنید، آن را در کلیپ بورد کپی کنید و همزمان آن را روی سرور آپلود کنید.

هنگامی که تصاویر آپلود شدند، می توانید از کوتاه کننده URL استفاده کنید، پیوند را به یک پلت فرم شبکه اجتماعی ارسال کنید یا آن را از طریق ایمیل ارسال کنید. ShareX در مورد آپلود کننده تصویر (مانند Imgur.com، Pastebin.com، Dropbox.com)، آپلودکننده متن (مانند Pastebin.com، Pastee.org)، آپلود کننده فایل (مانند Google Drive، سرور FTP) از چندین میزبان پشتیبانی می کند. ، پوشه مشترک) و کوتاه کننده URL (به عنوان مثال Bit.ly، Goo.gl).

تأکید ویژه بر پیکربندی کلیدهای میانبر است، زیرا می‌توانید ترکیبات کلیدی را اساساً به هر چیزی اضافه کنید، چه در مورد آپلود محتوای کلیپ‌بورد، ضبط صفحه یا گرفتن یک پنجره فعال صحبت کنیم. سایر تنظیمات بر پخش صدا پس از گرفتن عکس، ذخیره اطلاعات کار در تاریخچه، تنظیم کیفیت، تغییر اندازه تصاویر و اعمال افکت ها و بسیاری موارد دیگر تمرکز دارند.

در نتیجه

این ابزار در طول آزمایشات ما کمترین تأثیر را بر عملکرد رایانه داشت. قطعا گزینه های فراوان و گزینه های سفارشی سازی برای ارائه دارد. نقطه ضعف اصلی آن این است که مدتی طول می کشد تا کل پتانسیل آن کشف شود. علاوه بر این، پیکربندی پیش‌فرض لزوماً بصری نیست، بنابراین توصیه می‌شود قبل از اجرای ShareX همه چیز را شخصی‌سازی کنید. به طور کلی، ما از این ابزار رایگان، منبع باز و جامع گرفتن اسکرین شات بسیار راضی بودیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.