.
Ryuko v1.2.2 MOD (Free Purchase, God Mode) بازی نینجا ریوکو اندروید

Ryuko توسط Horizon Games منتشر شده است که در بین RPG های موبایل از رتبه بالایی برخوردار است. تا حدی به دلیل گرافیک عالی که هیچ تفاوتی با یک بازی رایانه شخصی ندارد و تا حدی به دلیل داستان عمیق و گیم پلی جذاب. داستان ریوکو در دوره قرون وسطی ژاپن اتفاق می‌افتد. جایی که نیروهای تاریکی که نام اشراف را یدک می‌کشند و از قدرت خود برای پنهان کردن جنایات خود استفاده می‌کردند. آنها آشکارا بدبختی‌های زیادی را برای مردم عادی ایجاد می‌کردند. جنگ های ظالمانه در سراسر این کشور کوچک رخ داد. در واقع همه جا خشونت و کینه بود.

معرفی

در بازی Ryuko در منطقه Kurome، یک قبیله قدیمی نینجا وجود داشت. آنها در اصل اعضای Shadow Warriors بودند. علاوه بر مهارت‌های سورئال ذاتی نسل نینجا برای چندین دهه، آنها همچنین قدرت کنترل انرژی تاریک را داشتند. اما یک روز، فاجعه ای به این سرزمین زیبا رسید. تمام خانواده توسط انرژی تاریک و نیروهای بی رحم ارتش نجیب حیله گر در دریا دفن شدند. تنها یک نینجای زن به نام ریوکو باقی مانده بود. او که مصمم بود حقیقت ماجرا را دریابد، از بالا رفتن از گردنه و عبور از جریان و مبارزه با دشمنان زیادی برای یافتن مغز متفکر پشت اتفاقات تردید نکرد. بنابراین، کل داستان بازی حول محور انتقام گرفتن و بازپس گیری افتخار برای قبیله Ninja Ryuko می چرخد.

یکی از این نیروهای قبیله نینجا Ryuko است. همه افراد در آن توانایی استفاده از انرژی تاریک را دارند. علاوه بر این، ریوکو می‌تواند از انواع سلاح‌های پر آسیب مانند سه کاتانای افسانه‌ای از جمله کاتانا، کاتانای دوبل و کاتانای بزرگ استفاده کند. در شرایط بحرانی، او می تواند از بازوی راست پرانرژی خود برای نفرین کردن دشمنان، شکستن مهرهای تاریک و استخدام دشمنان به عنوان سربازان تحت فرمان گله استفاده کند.

 اکثر هیولاهای کوچکی که Ryuko در طول مسیر با آنها مبارزه می کند، از افرادی که به انرژی تاریک آلوده شده بودند، برگردانده شدند. آنها کاملا عقل و وجدان خود را از دست داده اند. فقط ماشین های جنگی هستند که در خدمت اهداف ارتش تاریک هستند. این هیولاها هر روز بیشتر و بیشتر ظاهر می شوند. در عین حال باید با سربازان و ژنرال های واقعی ارتش تاریک نیز روبرو شوید. بنابراین، راز انجام این بازی مبارزه مداوم با سبک های مختلف است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4]
Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.