.
Rollback RX Pro 12.0 Build 2707819707 + Server بازگردانی ویندوز به گذشته

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

RollBack Rx Pro یک ابزار بازیابی قوی سیستم است که به کاربران خانگی و متخصصان فناوری اطلاعات این امکان را می دهد تا به راحتی رایانه شخصی را به زمانی قبل از وقوع رویدادهای خاص بازگردانند.

این ماشین زمان Horizon DataSys تعمیر سریع و آسان مشکلات رایانه شخصی را برای کاربران در تمام سطوح مهارت آسان می کند. این باعث صرفه جویی در زمان، پول و مشکلات کامپیوتر می شود. “به عقب برگردید” و رایانه خود را به حالت یک ساعت قبل، یک روز پیش یا حتی ۶ ماه پیش برگردانید…

عکس های فوری از HDD خود ایجاد کنید

اساساً، RollBack Rx Pro به کاربران کمک می کند بدون اشغال فضای دیسک زیاد، عکس های فوری کاملی از رایانه خود ایجاد کنند – علاوه بر این، تکمیل کل فرآیند زمان کمی می برد.

وقتی مشکلی پیش می‌آید، می‌توانید به سرعت یکی از عکس‌های فوری ایجاد شده قبلی را انتخاب کنید تا کل رایانه خود را به حالت قبلی بازگردانید. از طرف دیگر، می‌توانید فقط فایل‌ها و پوشه‌ها را از یک عکس فوری انتخاب‌شده بازیابی کنید، یا می‌توانید به سادگی محتویات آن را کاوش کنید تا مطمئن شوید اسنادتان سالم و سالم هستند.

بازیابی اطلاعات از عکس های فوری ایجاد شده

هنگامی که انتخاب می‌کنید موارد خاصی را از یک عکس فوری بازیابی کنید، می‌توانید نام فایل، نوع فایل یا مکان آنها را مشخص کنید – آخرین گزینه زمانی می‌تواند مفید باشد که نام دقیق اسناد خود را به خاطر نمی‌آورید، اما نام آن را می‌دانید. پوشه ای که آنها را در آن ذخیره کرده اید.

علاوه بر این، می‌توانید به RollBack Rx Pro برای خودکار کردن فرآیند گرفتن عکس‌های فوری طبق برنامه‌ای که تنظیم کرده‌اید، اعتماد کنید.

همچنین می توانید رایانه شخصی خود را طبق یک برنامه به حالت اولیه بازگردانید تا مطمئن شوید که دائماً در بهترین حالت قرار دارد. می‌توانید به آخرین عکس فوری برگردید یا می‌توانید رایانه‌تان را به گونه‌ای تنظیم کنید که به یک عکس فوری انتخابی بازیابی شود.
از داده های خود با عکس های فوری خودکار محافظت کنید.

در نتیجه

روی هم رفته، RollBack Rx Pro می‌تواند به شما کمک کند که مطمئن باشید داده‌ها و رایانه‌تان همیشه امن هستند، زیرا می‌توانید به راحتی به حالت قبلی بازیابی کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_tab_element tab_style=”Style_4″ tab_title_color=”#c6c6c6″ tab_background_color=”#efefef” acttab_background=”#c6c6c6″ tab_bottom_border=”Enable” border_color=”#e0e0e0″ border_thickness=”1″ tabs_border_radius=”3″ font_icons_position=”Left” icon_size=”14″ icon_color=”#2c7722″ icon_hover_color=”#f7f7f7″ tab_css=”padding:2px;”][single_tab icon=”Defaults-download” title=”لیست دانلود” tab_id=”1642069039080-06835-6a3d”][vc_column_text]

Rollback Rx Pro 12.0 Build 2707819707 + keygen-Kindly

دانلود با حجم ۵۲ مگابایت
RollBack Server Edition 33.2705986004+ keygen-Kindly

دانلود با حجم ۲۴ مگابایت

[/vc_column_text][/single_tab][single_tab icon=”Defaults-book” title=”آموزش نصب و فعال سازی” tab_id=”1642069182311-1-106835-6a3d”][vc_column_text]

آموزش فعال سازی نرم افزار

توجه: اگر قبلاً نرم افزار ورژن پائین تر را نصب کرده اید،  ابتدا آن را حذف کنید!

  •  فایل‌ را از حالت فشرده خارج کنید، keymaker را اجرا کنید و روی دکمه «Patch RSA» در keymaker کلیک کنید و ابتدا فایل‌های «ShdApi.dll» را قبل از نصب، که در «UNPACKED SETUP PROGRAM\x86» و «UNPACKED SETUP PROGRAM\x64» قرار دارند، Paste کنید. توصیه می شود هر دو نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی این Paste کنید).
  •  فایل هاست ها را با دکمه “Patch Hosts” در keymaker وصله (Paste) کنید یا با افزودن این ورودی ها هاست ها را به صورت دستی ویرایش کنید:

۱۲۷.۰.۰.۱ www.eazsolution.com
۱۲۷.۰.۰.۱ www.eazsolutions.com

  • یا برخی از اجزای برنامه مانند NetReg.exe، ShdTray.exe و غیره را توسط فایروال خود مسدود کنید (اجازه دسترسی به همه ماژول های برنامه به اینترنت را ندهید).
  • نرم افزار را نصب و در مراحل نصب در قسمت Product id روی دکمه Demo کلیک کنید و در آخر سیستم را Restart کنید.
  •  نرم افزار را اجرا کنید و دکمه Activate کلیک کنید و بعد Activate RollBack Rx without Internet connection را انتخاب کنید.
  • از قسمت Software نرم افزار RollBack Rx نسخه Pro یا Server را انتخاب کنید و روی دکمه Generate کلیک کنید. سپس روی دکمه Copy ID کلیک کنید و اعداد را داخل پنجره فعال سازی و در قسمت Product ID کپی وارد کنید.
  • سپس روی دکمه Copy Code کلیک کنید و اعداد را داخل پنجره فعال سازی و در قسمت Activation Code وارد کنید.
  • روی دکمه Active و بعد Restart کلیک کنید.

[/vc_column_text][/single_tab][single_tab icon=”Defaults-desktop” title=”سیستم مورد نیاز” tab_id=”1643585551026-2-8″][vc_column_text]

RollBack Professional Edition

Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 10 (all 32 and 64 bit versions)


RollBack Server Edition

Windows Server 2008, 2012 with RAID 0,1 & 5

[/vc_column_text][/single_tab][/ult_tab_element][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text el_class=”password”]

yekdown.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.