.
Retouch4me White Teeth 1.015 + Plugin سفید کردن سریع دندان های موجود در عکس

Retouch4me White Teeth به طور خودکار دندان های موجود در عکس را پیدا کرده و آنها را سفید می کند. اغلب، پس از اعمال سایه های گرم روی تصویر، دندان ها زرد می شوند.  این برنامه سفیدی دندان های شما را باز می گرداند. با عکس های گروهی هم کار می کند!

Retouch4me White Teeth تنظیمات رنگ های فوق العاده مرموز را در عکس ها انجام می دهد و می توانید آن را همانطور که می خواهید به نظر برسد تنظیم کنید. اگر دندان‌های شما زرد باشد، آن‌ها سفید می‌شوند.  در صورت تمایل، می توانید تنظیمات را به صورت دستی یا سریع به صورت خودکار انجام دهید.

 

پلاگین های Retouch4me طوری طراحی شده اند که به همان شیوه ای که یک ویرایشگر حرفه ای روی تصاویر کار می کند کار می کند. با ۸ سال تمرین ویرایش و ۲ سال تحقیق یادگیری عمیق، توسعه دهنده الگوریتم های ویرایش خودکار را با طبیعی ترین نتایج ایجاد کرده است.

لازم نیست قبل از پردازش، تمام جزئیات تصویر را به صورت دستی انتخاب کنید. تمام ویرایش ها به صورت خودکار و سریع با ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی انجام می شود. فقط تصور کنید که پردازش ده ها و صدها عکس از این دست چقدر زمان می برد!

ویژگی های برنامه
  • Retouch4me White Teeth به طور خودکار دندان ها را در عکس ها پیدا کرده و آنها را سفید می کند.
  • معمولاً پس از اعمال تناژهای گرم در تصویر، دندان ها زرد می شوند. Retouch4me White Teeth سفیدی را به دندان ها باز می گرداند.
  • تمام ویرایش ها به صورت خودکار انجام می شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.