.
Registry First Aid Platinum 11.3.1.2618 + Portable اصلاح رجیستری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Registry First Aid خطاهای رجیستری را اسکن و تصحیح می کند. رجیستری ویندوز شما همیشه تمیز و صحیح خواهد بود. Registry First Aid رجیستری را برای منابع فایل یا پوشه خالی، ارجاعات فونت نامعتبر، آیتم های منوی Start منسوخ، فونت های نامعتبر، DLL های مشترک، مسیرهای برنامه و موارد دیگر را اسکن می کند.

رابط کاربری برنامه

رابط برنامه ساده است برای حرکت در میان. می توانید رجیستری را برای وجود خطا بررسی کنید یا آن را فشرده کنید.

علاوه بر این، می‌توانید در رجیستری برای یک کلید خاص جستجو کنید. آن را مدیریت کنید، عکس‌های فوری بگیرید تا وضعیت رجیستری “قبل” و “بعد” را مشاهده کنید، یک نسخه پشتیبان کامل ایجاد کنید. و همچنین نسخه‌های پشتیبان را از یک فایل REG یا یک نسخه پشتیبان کامل بازیابی کنید. .

بنابراین، برنامه می تواند خطاهای رجیستری یافت شده در مسیرهای نامعتبر و پیوندهای فایل، فونت ها، آیتم های منوی شروع منسوخ، مسیرهای برنامه، فایل های راهنما، DLL های مشترک و موارد دیگر را جستجو کند.

می‌توانید Registry First Aid را تنظیم کنید تا دستگاه و تمام فایل‌های رجیستری کاربر یا فقط فایل‌های موجود در کاربر فعلی را بررسی کند. همچنین گزینه ایجاد نسخه پشتیبان کامل قبل از اسکن (در یک بازه زمانی خاص) و ایجاد بازیابی سیستم را فعال کنید. نقطه (در صورتی که بعداً مشکلی پیش بیاید). بعلاوه، می توانید یک ورودی را بدون تغییر آن، حذف کنید یا رشته فرعی را قطع کنید.

علاوه بر این، می‌توانید برنامه‌هایی را که به‌طور خودکار در هنگام راه‌اندازی سیستم اجرا می‌شوند مدیریت کنید. برنامه‌ها را با مکان‌یابی ورودی رجیستری حذف نصب کنید، محاوره «باز کردن با…» و موارد اینترنت اکسپلورر (مانند اشیاء کمکی، نوارها) و موارد دیگر را سازماندهی کنید.

در «تنظیمات پیشرفته»، می‌توانید اسکن را با تعداد خطاها محدود کنید. زبان رابط را انتخاب کنید، فهرست‌های محرومیت را برای رشته‌ها و کلیدهای رجیستری ایجاد کنید. مسیرهایی را برای حذف در هنگام اسکن برای اصلاحات تنظیم کنید. ابزار را فعال کنید تا به‌روزرسانی‌ها را بی‌صدا بررسی کند. برنامه‌ریزی کنید. اسکن رجیستری، سفارشی کردن رنگ ها و موارد دیگر.

در نتیجه

این برنامه مقدار کم تا متوسطی از منابع سیستم را اشغال می‌کند. حاوی یک فایل راهنمای جامع با عکس‌های فوری است، به سرعت یک کار اسکن، تمیز کردن و فشرده‌سازی را به پایان می‌رساند، و در طول آزمایش‌های ما خطاهای ثابت، خراب یا پاپ آپ را ثابت نکرده است.

از آخرین بررسی ما، Registry First Aid قطعا بازی خود را افزایش داده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_tab_element tab_style=”Style_4″ tab_title_color=”#c6c6c6″ tab_background_color=”#efefef” acttab_background=”#c6c6c6″ tab_bottom_border=”Enable” border_color=”#e0e0e0″ border_thickness=”1″ tabs_border_radius=”3″ font_icons_position=”Left” icon_size=”14″ icon_color=”#2c7722″ icon_hover_color=”#f7f7f7″ tab_css=”padding:2px;”][single_tab icon=”Defaults-download” title=”لیست دانلود” tab_id=”1642069039080-07a7c-9932″][vc_column_text]

Registry First Aid Platinum 11.3.1 Build 2618 (x86/x64) + Crack

دانلود نسخه ۳۲ بیتی با حجم ۱۰ مگابایت
دانلود نسخه ۶۴ بیتی با حجم ۱۰ مگابایت
Registry First Aid Platinum 11.3.1 Build 2618 (x86/x64) Portable

دانلود با حجم ۶ مگابایت

[/vc_column_text][/single_tab][single_tab icon=”Defaults-book” title=”آموزش نصب و فعال سازی” tab_id=”1642069182311-1-107a7c-9932″][vc_column_text]

آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • فایل Key.reg را اجرا کنید و روی دکمه Yes کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید.

[/vc_column_text][/single_tab][single_tab icon=”Defaults-windows” title=”سیستم موردنیاز” tab_id=”1642069221309-2-27a7c-9932″][vc_column_text]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

[/vc_column_text][/single_tab][/ult_tab_element][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text el_class=”password”]

yekdown.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.