.
RadioBOSS Advanced v6.2.4.2  + Portable مدیریت پخش آهنگ ها در ایستگاه های رادیویی

RadioBOSS یک ابزار نرم افزاری جامع است که می توانید از آن برای پخش موسیقی مورد علاقه خود استفاده کنید. آن را با بسیاری از گزینه های مفید برای مطابقت با همه ترجیحات بسته بندی شده است.

رابط کاربری

رابط کاربری تمیز و نسبتاً بصری است. به لطف ساختار پوشه مبتنی بر اکسپلورر، می‌توانید به طور یکپارچه دایرکتوری‌ها را برای مکان یابی آهنگ‌ها و سازماندهی آن‌ها در فهرست‌های پخش پیمایش کنید.

امکانات برنامه

امکان پیش نمایش موسیقی، محاسبه زمان شروع لیست پخش، ویرایش فراداده آهنگ (مانند هنرمند، عنوان، آلبوم) و تغییر نام فایل ها وجود دارد. می توانید هر تعداد لیست پخش که می خواهید ایجاد کنید و آنها را در فایل ذخیره کنید.

علاوه بر این، می‌توانید از یک عملکرد جستجو در هنگام برخورد با حجم زیادی از داده‌ها، برنامه‌ریزی آهنگ‌ها و لیست‌های پخش برای پخش (به عنوان مثال انتخاب روزهای هفته، تکرار، حذف کار، حداکثر زمان برای انتظار در صف) و همچنین پیکربندی یک اکولایزر استفاده کنید.

سایر گزینه‌های RadioBOSS به شما امکان می‌دهند آمار پخش را مشاهده کنید، رنگ‌ها و فونت‌ها را سفارشی کنید، آهنگ‌ها را از لیست‌های پخش درج کنید، آهنگ‌های صوتی را ضبط کنید، کتابخانه موسیقی را مدیریت کنید، گزارش‌ها را تولید کنید، پروفایل‌ها را ذخیره کنید و کلیدهای میانبر صفحه کلید را دوباره پیکربندی کنید.

در نتیجه

این برنامه از مقدار بسیار کم CPU و RAM استفاده می کند، بنابراین بر عملکرد کلی رایانه تأثیر نمی گذارد. این شامل یک فایل راهنما برای کاربران کمتر با تجربه است. ما در طول آزمایش خود با هیچ مشکلی مواجه نشدیم، زیرا این ابزار هنگ، خراب یا خطاهای ظاهر نشده است.

در مجموع، RadioBOSS دارای ویژگی‌های غنی برای انجام تنظیمات لازم برای پخش موسیقی است و باید همه انواع کاربران را صرف نظر از سطح مهارتشان راضی کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10/11
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کرده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.