.
RACE Rocket Arena Car Extreme v1.1.17 بازی اندروید

اگر می‌خواهید مانند دیوانه ها در جاده مسابقه داده و یک سری بمباران های خشمگین را در صحنه های مختلف تجربه کنید و از این حس لذت ببرید، RACE Rocket Arena Car Extreme  را دانلود و بازی کنید.

زمینه

بازی‌های مسابقه‌ای زیادی روی موبایل وجود دارد. اما بازی‌های مسابقه‌ای که چشم‌گیر، باکیفیت و ارزش تکرار بالایی دارند، بسیار محدود هستند. و اگر به دنبال یک بازی مسابقه ای موبایلی همراه با مبارزات تیراندازی شدید مانند یک فیلم اکشن واقعی هستید، تنها یک گزینه وجود دارد. آن هم RACE Rocket Arena Car Extreme.

مسابقه و تیراندازی همزمان

RACE Rocket Arena Car Extreme یک بازی اکشن واقعی است. این بازی جایی است که می توانید در مسابقات هیجان انگیز و در حالی که دیوانه وار به سمت دشمن تیراندازی می کنید، اشتیاق خود به سرعت را آزاد کنید. در این بازی، شما تنها در یکی از مسابقات اتومبیلرانی برجسته در مسیر هستید. بسیاری از حریفان هوش مصنوعی یا بازیکنان دیگری وجود دارند که همیشه مشتاق هستند اول شوند. برای برنده شدن باید آنها را نابود کنید. از اسلحه، نارنجک، موشک برای شلیک دقیق به سمت دشمنان استفاده کنید تا زمانی که آنها نابود شوند. هر چه ماشین‌های مسابقه‌ای بیشتری را در راه خود نابود کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن دارید. و برای برنده شدن، ماشین شما باید هم سریع و هم قوی باشد. شما باید ماشین را به طور مداوم شخصی سازی و ارتقا دهید.

پس زمینه منحصر به فرد و گرافیک عالی

نه تنها یک یا دو مسابقه یا میدان اصلی، بلکه این بازی شما را به نوبه خود به مسابقات نبرد در دوره های مختلف تاریخی می برد. شما هیجان رانندگی در زیر صخره ها یا پیمایش در طوفان شن را تجربه خواهید کرد. سپس برای کشف مصر باستان با مجموعه ای از شگفتی های مشهور جهان به مسابقه می روید. بخش بزرگی از موفقیت این بازی، تصاویر و صداهای سه بعدی همه جانبه آن است. صدای غرغر موتور، صدای کشیده شدن لاستیک ها در جاده، شتاب گرفتن برای پرتاب مه به سمت حریف، برخورد، انفجار… صحنه های مسابقه را در بازی باید به شدت حماسی نامید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.