.
DF Extra Premium 7.20.47148.0 + Portable ویرایشگر حرفه ای PDF

PDF Extra یک ویرایشگر حرفه ای PDF است. خواندن و ویرایش فایل ها با ویژگی های پیشرفته PDF برای نتایج شگفت انگیز. حاشیه نویسی، محافظت و تبدیل آنها به فایل های Word، Excel و ePub.

نمایشگر PDF کاربر پسند

شما به راحتی می توانید هر PDF مورد نیاز خود را با مرور مکان آن یا با انداختن آن در پنجره اصلی PDF Extra باز کنید. اگر با یک سند رمزگذاری شده مواجه شدید، برنامه از شما می خواهد رمز عبور صحیح را وارد کنید، سپس محتویات فایل را نمایش می دهد.

می‌توانید از حالت تک صفحه‌ای به حالت‌های پیوسته، دو صفحه‌ای یا دو صفحه‌ای تغییر دهید، در حالی که سطح بزرگ‌نمایی را نیز بر اساس تنظیمات برگزیده خود تنظیم کنید.

توابع ویرایش مختلفی را ارائه می دهد

این راه حل نرم افزاری علاوه بر باز کردن فایل های PDF، ایجاد و جاسازی امضای دیجیتال را نیز برای شما آسان می کند. می‌توانید با استفاده از ماوس، متنی را با دست بنویسید، آن را تایپ کنید یا گرافیک‌های مرتبط را انتخاب کنید، نتیجه را پیش‌نمایش کنید، سپس آن را در PDF خود اعمال کنید.

همچنین می‌توانید نقاشی‌های دست آزاد، چندین نوع شکل (خطوط، مستطیل، بیضی)، همراه با جعبه‌های نظر را روی هم قرار دهید. تمبرهای متعددی نیز موجود است، مانند تایید شده، تایید نشده، پیش نویس، نهایی، تکمیل شده، محرمانه، برای انتشار عمومی و غیره.

افزودن زمان فعلی یا یک فیلد متنی جدید نیز به راحتی تنها با استفاده از ماوس انجام می شود، در حالی که گرفتن یک عکس فوری به طور خودکار منطقه ای را که انتخاب کرده اید به کلیپ بورد صادر می کند، بنابراین می توانید آن را به طور کلی در یک سند جداگانه جای گذاری کنید.

تبدیل PDF

فایل های PDF را به فایل های Word، Excel یا ePub با طرح و قالب بندی اصلی صادر کنید. فایل های Word، Excel و ePub را به صورت PDF ذخیره کرده و به راحتی به اشتراک بگذارید.

مشاهده کنید و نظر دهید

فایل های PDF را با استفاده از یادداشت های چسبناک و ابزارهای طراحی حاشیه نویسی کنید. متن را با ابزارهای حاشیه نویسی برجسته و علامت گذاری کنید.

کامل و امضا

اطلاعات شخصی مانند امضا، تاریخ، تیک و موارد دیگر را به اسناد خود اضافه کنید. با پشتیبانی پیشرفته از فرم های PDF قابل پر کردن، می توانید تمام تغییرات لازم را انجام دهید و اسناد را با امضای دیجیتال ذخیره شده یا امضای دستی مستقیماً روی سند امضا کنید. گواهی دیجیتال پیشرفته این امکان را به شما می دهد تا صحت فایل های PDF را تأیید کنید.

محافظت از PDF

از اسناد محرمانه خود با رمز عبور محافظت کنید تا ویرایش، باز کردن، چاپ و/یا استخراج محتوای سند را محدود کنید. با گواهینامه های PDF توسعه یافته برای تأیید و تأیید صحت آنها کار کنید.

در نتیجه

در مجموع، PDF Extra یک راه حل قابل اعتماد نه تنها برای لذت بردن از فایل های PDF شما در یک رابط کاربری گرافیکی زیبا و صیقلی است. بلکه برای بهبود اسناد شما از طرق مختلف. حتی اگر هنگام استفاده از نسخه رایگان نمی توانید بسیاری از عملیات ها را انجام دهید. همچنان می توانید از پاسخگویی و سهولت استفاده آن قدردانی کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.