.
PDF Conversa Pro 3.002 Retail + Portable تبدیل فایل پی دی اف به ورد و برعکس

فرمت‌های فایل PDF و Word دو فرمت هستند که اغلب در پروژه‌های شخصی، دانشگاهی و حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. و این دلیل کافی برای داشتن یک راه‌حل نرم‌افزاری است که می‌تواند به شما در انجام آسان تبدیل بین آنها کمک کند. PDF Conversa نرم افزاری است که فایل های PDF را به سرعت به اسناد مایکروسافت ورد و بالعکس تبدیل می کند. و می تواند محافظت از رمز عبور را اعمال کند. PDF Conversa یکی از این برنامه‌ها است که می‌تواند فایل‌های PDF را به DOC شما تبدیل کند. و همچنین روند را معکوس کند، در حالی که فرمت اصلی گزینه‌ها را حفظ نمی‌کند.

قابلیت تبدیل PDF به Word و بالعکس

اول از همه، باید بدانید که این برنامه دارای یک رابط کاربری گرافیکی چند زبانه است که به شما امکان می دهد نوع تبدیلی را که می خواهید انجام دهید، انتخاب کنید.

اگر PDF to DOC را انتخاب کنید، همه چیز بسیار ساده است: فقط باید نام فایل منبع و همچنین رمز عبور مربوطه را در صورت وجود مشخص کنید. یک خروجی موقعیت نیز باید انتخاب شود، علاوه بر نام فایل هدف شما. برای این نوع تبدیل دوشنبه که برنامه می تواند انجام دهد، باید بدانید که، این بار، نه تنها می توانید با فایل DOC بدون تمام فایل DOCX کار کنید، که می تواند به راحتی با انجام مراحل دقیقاً مشابه به PDF تبدیل شود.

رمز عبور از اسناد شما محافظت می کند و امضاهای دیجیتال را اعمال می کند

در مورد نوع دوم تبدیلی که برنامه می تواند انجام دهد، باید بدانید که، این بار، می توانید نه تنها با فایل های DOC بلکه همچنین با فایل های DOCX کار کنید، که به راحتی می توان آنها را با همان مراحل به PDF تبدیل کرد.

با این حال، این بار، می‌توانید از فایل PDF خود با رمز عبور محافظت کنید و بخش «تنظیمات» گسترده‌تر است. در میان ویژگی های آن، امکان تنظیم کیفیت تصویر، یکپارچه سازی فونت ها و فشرده سازی متن را خواهید یافت.

جدای از آن، امضای دیجیتالی سند شما نیز امکان پذیر است، با گزینه ای برای مدیریت پیکربندی در تب “تنظیمات”.

در نتیجه

در مجموع، PDF Conversa یک برنامه کاربردی قابل دسترسی است که با یک هدف ایجاد شده است: تبدیل فایل‌های PDF شما به اسناد Word و برعکس، در حالی که محتوای آن‌ها را دست نخورده نگه می‌دارد، مگر اینکه تصمیم دیگری بگیرید. مجموعه ای از ابزارهای ویرایش نیز در دسترس شما هستند تا اسناد خود را بهینه کنید، با امکان اعمال امضای دیجیتال، همه در یک محیط بصری.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • بوسله سریال 10 رقمی دلخواه نرم افزار را رجیستر کنید.
  • برای جلوگیری از باطل شدن سریال، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس و یا ویندوز قرار دهید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.