.
Password Safe v7.2.4 MOD (Premium Unlocked) مدیریت رمز عبور در اندروید

Password Safe برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند گذرواژه‌هایی را که اغلب برای مدیریت کارآمد استفاده می‌کنید، به راحتی ذخیره کنید. در عین حال، انتخاب نوع رمز عبور بسته به نسخه ای که استفاده می کنید نیز برای شما راحت است. علاوه بر این، با استفاده از ویجت و اطلاعاتی که نیاز به پشتیبان گیری مداوم دارند، می توانید رمز عبور خود را در صفحه اصلی وارد کنید.

انتخاب زبان

در نسخه جدید Password Safe، کاربران ویژگی‌های جالبی را پیدا می‌کنند که هر کاربری دوست دارد. تنظیم زبان. به طور مشخص قابلیت تغییر در داخل اپلیکیشن اضافه شده است تا بتوانید هنگام استفاده از امکانات آن زبان صحیح را انتخاب کنید. این به شما امکان می دهد به سرعت به اطلاعات و ویژگی هایی که برنامه ارائه می دهد دسترسی داشته باشید و بفهمید که چقدر می تواند مفید باشد.

انواع رمزهای عبور را به راحتی ذخیره کنید

اگر به خاطر سپردن گذرواژه‌ها بسیار آزاردهنده و سخت است، اجازه دهید Password Safe به شما در انجام این کار کمک کند. ویژگی آن ساده است. ذخیره گذرواژه هایی که برای اهداف مختلف استفاده می کنید. از آنجا، شما فقط باید یک رمز عبور برنامه را به خاطر بسپارید و به سایر رمزهای عبور ذخیره شده در داخل دسترسی داشته باشید. در عین حال، به شما کمک می کند تا رمزهای عبور خود را به طور موثر سازماندهی کنید.

مدیریت رمزهای عبور

روش ورود رمز عبور برای استفاده در Password Safe ساده است. جایی که فقط باید اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. در عرض چند ثانیه فیلدهایی که باید پر شوند تکمیل شده و نکته ای که به آن توجه خواهید کرد نوع رمز است. به طور خاص، هنگامی که نوع آن را مشخص می کنید، جستجو راحت خواهد بود. زیرا برنامه پسوردهای دسته بندی های مختلف را پس از وارد کردن موفقیت آمیز آن برای جستجو تقسیم می کند. شما مطمئناً رمزهایی را که ذخیره کرده اید فراموش نخواهید کرد.

نقاط قوت و ضعف رمز عبور را بشناسید

وقتی از Password Safe استفاده می کنید، مطمئناً ویژگی های ارزشمندی را که برای شما به ارمغان می آورد نادیده نخواهید گرفت. به طور خاص، شما نقاط قوت و ضعف رمز عبور را می‌شناسید و از آنجا برای شما راحت خواهد بود که به فکر ایجاد رمز عبور پیچیده‌تری باشید که فقط شما با فاکتورهای شخصی آن را می‌شناسید. همچنین در نسخه حرفه ای به گزینه گذرواژه دسترسی پیدا می کنید و می توانید از طیف گسترده ای از رمزهای عبور مانند اثر انگشت یا چهره برای باز کردن قفل استفاده کنید.

از رمزهای عبوری که استفاده می کنید پشتیبان تهیه کنید

نکته ای که هنگام استفاده از Password Safe برای ذخیره پسوردها باید به آن توجه کنید، عدم اتصال آن به اینترنت است. بنابراین، پشتیبان گیری مداوم به ندرت اتفاق می افتد و شما باید آن را به صورت دستی انجام دهید. به طور خاص، شما به راحتی رمزهای عبور خود را به عنوان فایل های CSV صادر کرده و آنها را به سیستم عامل های داده ابری وارد می کنید. اگر می خواهید پلتفرم را تغییر دهید، باید این فایل CSV را دانلود کنید و سپس از آن برای بازیابی رمز عبور استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.