.
Pacific Warships v1.1.26 MOD بازی اندرویدی کشتی های جنگی اقیانوس آرام

با Pacific Warships  شما می توانید بسیاری از نبردهای دریایی هیجان انگیز را تجربه کنید. ورود به نبرد نظامی در دریا و جنگیدن با تمام توان در برابر دشمن باید مورد علاقه بسیاری از مردم باشد. پس دیگر منتظر نمانید؛ در این بازی شما کنترل یک ناوگان قدرتمند و باشکوه را خواهید داشت تا با بازیکنان بیشمار دیگری مبارزه کنید. از تاکتیک ها و قدرت یک جنگجوی واقعی برای غرق کردن تمام کشتی های حریف استفاده کنید.

نبرد چند نفره

وقتی وارد جنگ سازماندهی شده خطرناک در مقیاس وسیع در Pacific Warships شوید، هرگز ناامید نخواهید شد. در این بازی شما با بازیکنان بی شماری در جهان رقابت خواهید کرد و قدرت خود را به نمایش می گذارید. در هر جنگ خاص، شما با بسیاری از بازیکنان دیگر مبارزه خواهید کرد. همه، از جمله شما، در جنگ با یکدیگر خواهند جنگید. و البته تنها قوی ترین ها این فرصت را خواهند داشت که در این میدان نبرد سخت حرکت کنند.

کشتی های جنگی مختلف

Pacific Warships برای انسان های قوی و باهوشی مثل شما سخت نیست. من معتقدم که شما استراتژی هایی را ارائه خواهید کرد که برای به دست آوردن پیروزی برای شما مفید است. چیزی که در مورد این بازی خاص است وسیله نقلیه ای است که می توانید کنترل کنید تا در جنگ ها بجنگید. یعنی ده ها کشتی جنگی منحصر به فرد مختلف. هر ناو جنگی قدرت حمله جداگانه ای خواهد داشت و البته کنترل هر نوع نیز متفاوت خواهد بود. اکثر مردم از اینکه شما اجازه دارید یک کشتی جنگی منحصر به فرد برای خود بسازید لذت می برند.

ارتقا کشتی ها

از تخیل و خلاقیت خود در تاکتیک ها برای نبرد کشتی های خود در Pacific Warships استفاده کنید. به یاد داشته باشید هر ارتقاء تأثیر بسزایی در پیروزی شما دارد. بنابراین باید از آیتم های مناسبی که در اختیار دارید استفاده کنید. قبل از ورود به نبردهای سخت از ارتقاهای منحصر به فرد استفاده کنید. البته شما می توانید همه آنها را برای توسعه کشتی جنگی خود اعمال و استفاده کنید.

از تاکتیک ها و انواع مختلف سلاح استفاده کنید

یک جنگ وحشیانه و خشونت آمیز با پشتیبانی از سلاح های منحصر به فرد ضروری است. بهترین استراتژی را برای نبرد خود اتخاذ کنید. زیرا این مهم ترین عاملی است که از شما در همه نبردها پشتیبانی می کند. البته نمی توان زرادخانه بزرگ سلاح هایی را که در اختیار دارید نادیده گرفت و نوع مناسب را برای شکست سریع دشمنان انتخاب کرد. در Pacific Warships بازیکنان اجازه دارند بهترین آیتم‌ها را برای تجهیز کشتی‌های جنگی انتخاب کنند تا هنگام مبارزه با دشمن آسیبی نبینند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.