.
Overloud TH-U Premium 1.4.18 Win/Mac + Portable مجموعه نرم افزاری برای گیتاریست ها و نوازندگان باس

Overloud TH-U Premium نسخه جدید و عظیم نرم افزار شبیه سازی Guitar Amp پرچمدار Overloud است که برنده چندین جایزه شده است. با ۲۳۹ مدل عظیم، TH-U بزرگترین مجموعه جهان در یک بسته واحد است که شامل حداقل ۱۰۰۰ تنظیم از پیش طراحی شده است که تمام سبک های موسیقی را پوشش می دهد.

پلاگین TH-U Premium از شرکت Overloud یک ابزار مولتی افکت کاربردی برای آهنگسازان و تنظیم کنندگان آهنگ بخصو.ص نوازندگان گیتار و بیس می باشد که دوست دارند تمام پردازش های صدای گیتار را در نرم افزار میزبان خود انجام دهند.

مرز جدید گیتار آمپر و FX
۲۳۹ مدل، بزرگترین مجموعه جهان در یک نرم افزار واحد، از جمله:
 • ۸۹ آمپلی فایر گیتار و ۴ آمپلی فایر باس
 • ۵۰ کابینت گیتار و ۲ کابینت باس
 • ۷۷ افکت پدال و قفسه
 • ۱۸ مدل میکروفون، با حداکثر چهار میکروفون در هر کابینت
 • بیش از ۱۰۰۰ ایستگاه از پیش تنظیم شده که تمام سبک های موسیقی را پوشش می دهد
 • مدل‌های مجاز Randall، DV Mark، Brunetti، و THD که توسط سازندگان اصلی تأیید شده‌اند
 • فناوری Amp Tweak به شما امکان می دهد با تغییر مدل های پری آمپلی فایر و لوله آمپلی فایر و همچنین شبیه سازی عملکرد واریاک، تقویت کننده ها را تغییر دهید.
 • Rig Player (با ۲۰ ریگ کارخانه)، به شما امکان می دهد مدل های دکل ایجاد شده با گرفتن تنظیمات واقعی را بازتولید کنید.
 • یک بانک از پیش تعیین شده کامل به باس اختصاص داده شده است.
 • فناوری شبیه سازی آنالوگ نسل چهارم، با الگوریتم پردازش غیرخطی اختصاصی
 • سه بعدی، موقعیت یابی بدون شکاف میکروفون ها و شبیه سازی اتاق
 • شبیه سازی کابینت پیشرفته با فناوری ReSPiRe 2
 • کانولور داخلی برای بارگیری IRهای کابین گیتار خارجی
 • زنجیره صوتی انعطاف پذیر با نقطه تقسیم برای پردازش موازی
 • کنترل MIDI کاملاً قابل تنظیم برای استفاده زنده
 • افکت های ریورب مبتنی بر BREVERB و SpringAge
سازگاری کامل با از پیش تنظیمات کاربر TH3
ریگ پلیر

Overloud TH-U Premium می تواند مدل های دکل ایجاد شده از تنظیمات واقعی را بارگیری کند.

فناوری انحصاری Overloud به مهندسان ما این امکان را می‌دهد که پاسخ کل یک دستگاه، از جمله پاسخ غیرخطی و دینامیکی تقویت‌کننده، کابینت، میکروفون‌ها، پیش تقویت‌کننده میکروفون و صدای اتاق را ثبت کنند. فناوری Rig To Model امکان تصویربرداری از تنظیمات آنالوگ و دیجیتال را فراهم می کند. Rig Player که در TH-U ادغام شده است، به شما امکان می دهد تا هر گونه تفاوت ظریفی از ریگ های نمونه برداری شده را بازتولید کنید.

توییک آمپر

به لطف فناوری نوآورانه DSP، TH-U دارای یک پنل جدید است که به شما امکان می‌دهد مدل‌های لوله‌های قبل و برق را تغییر دهید و همچنین عملکرد واریاک را شبیه‌سازی کنید. این به شما امکان می دهد هر مدل تقویت کننده را با ترکیب تقریباً نامحدودی از لوله ها تغییر دهید و محصول را به قابلیت های صوتی جدیدی باز می کند.

راه اندازی هوشمند MIDI

راه اندازی یک تخته کف MIDI به آسانی کلیک روی یک عنصر در رابط TH-U و فشار دادن پدال مربوطه روی تخته کف MIDI است. TH-U اتصال MIDI را می آموزد و آن را فوراً در هر پیش تنظیمی در دسترس قرار می دهد. کنسرت ها هرگز با TH-U آنقدر سرگرم کننده نبوده اند!

شبیه سازی کابینت سه بعدی

Overloud TH-U Premium ماتریسی از ۴ میکروفون ارائه می دهد که می تواند در هر نقطه از فضای سه بعدی جلو و حتی پشت کابینت قرار گیرد. فقط یک میکروفون را بکشید و آن را در جایی که می خواهید قرار دهید.

فاصله نسبی بین میکروفون ها را تغییر دهید تا جلوه های فازبندی خلاقانه به دست آورید، درست مانند کاری که در یک اتاق کابینت واقعی انجام می دهید.
۶ نوع اتاق مختلف را می توان انتخاب کرد.

فناوری ReSPiRe 2 به شما امکان می دهد بین پاسخ واقعی کابینت و یک نسخه پردازش شده بهینه شده برای قرار گرفتن در ترکیب و جلوگیری از همپوشانی فرکانس با سایر ابزارها یکی را انتخاب کنید.

در کابینت های باس، کنترل جداگانه ای روی سطح ووفر و توییتر دارید.

جلوه های خلاقانه

Overloud TH-U Premium فقط یک جایگزین تقویت کننده نیست. این ابزار خلاقانه ای است که به شما امکان می دهد لحن شخصی خود را بسازید و مرزهای ساز خود را کشف کنید. گیتار الکتریک خود را به یک گیتار آکوستیک تبدیل کنید، با مدولاتور حلقه صداهای مصنوعی ایجاد کنید. با ساز ساز ارگ، گیتار را به ارگ تبدیل کنید. برای گسترش صداهای TH-U بدون محدودیت، هرگونه پاسخ ضربه ای را از کتابخانه های قسمت سوم وارد کنید.

من همیشه برای مدل سازان گیتار کاملاً باز بوده ام. اولین پلاگین VST برای گیتار احتمالا ReValver بود، حدود سال ۲۰۰۰. در آن زمان امکان شبیه سازی صداهای گیتار بر روی کامپیوتر بدون هیچ آمپر، اسپیکر و میکروفون بسیار جذاب بود، اما هنوز با آنچه امروز ممکن است فاصله دارد.

Overloud برای مدت طولانی در مورد این موضوع وجود داشته است اما هرگز مانند NI’s Guitar Rig یا IK Multimedia Amplitube مورد توجه قرار نگرفته است. بنابراین من فقط پس از بررسی GEM Comp LA و آزمایش Slate Digital All Access Pass دوباره از این افزونه آگاه شدم (یک نسخه باریک در اینجا موجود است).

رایط کاربری

در زیر رابط کاربری واضح شما کمتر از ۹۳ آمپر گیتار (شامل ۴ آمپر باس)، ۵۲ بلندگو (با ۲ بلندگوی باس)، ۷۹ پدال و قفسه افکت و ۱۸ میکروفون خواهید یافت. بیش از ۱۰۰۰ ایستگاه از پیش تنظیم برای انتخاب وجود دارد و هر ماه از پیش تنظیمات رایگان جدید اضافه می شود.

اگر این کافی نیست، Rig Player ریگ های کامل متشکل از تقویت کننده ها، بلندگوها و افکت ها را نیز در اختیار شما قرار می دهد. در مجموع ۲۴۱ مدل موجود است. اما یکی پس از دیگری:

ساخت و ساز و تجهیزات

Overloud TH-U Premium با یک رابط مرتب و واضح ارائه می شود. در سمت چپ تنظیمات از پیش تنظیم شده است. در سمت راست تمام آمپرها، کابینت ها، جلوه ها و غیره را خواهید دید.

همه اجزا را می توان به سادگی در مسیر سیگنال کشیده و رها کرد یا جابه جا کرد. مسیر سیگنال را می توان به دو مسیر تقسیم کرد که در نهایت دوباره با هم مخلوط می شوند. این اجازه می دهد تا پیکربندی های بسیار جالبی ایجاد شود، به عنوان مثال. ب. صدای با بهره بالا همراه با صدای کرانچ تمیزتر به موازات برای به دست آوردن تعریف و قاطعیت بیشتر. به عنوان یک نوازنده باس، شما به راحتی می توانید یک راه تمیز برای محدوده باس، و صدای ناهنجار و به عنوان مثال انتخاب کنید. ب. جلوه های مدولاسیون را بدون اینکه محدوده باس اسفنجی یا نازک به نظر برسد تنظیم کنید.

یک نشانگر سطح ورودی نشان می دهد که آیا سیگنال در محدوده بهینه برای TH-U قرار دارد یا خیر. تیونر داخلی فوق‌العاده خوب کار می‌کند و حتی با باس‌هایی با سیم B کم کار می‌کند.

البته شما مظنونین معمولی مانند مارشال، بوگی، فندر و غیره را در بین مدل ها خواهید یافت. آنها چیز دیگری نامیده می شوند، اما نمایندگی و نام هیچ معمائی در مورد اینکه کدام نمایندگان درگیر هستند، ایجاد نمی کند. علاوه بر این، Overloud تمام مدل‌های رسمی از Randall، DVmark، Brunetti و THD را مجاز کرده است. نه تنها می توانید تنظیمات معمولی را در قسمت جلوی آمپر انجام دهید، بلکه می توانید خود آمپر را نیز تغییر دهید. این محدوده از تعویض لوله تا کاهش منبع تغذیه به منظور ایجاد “افت” را شامل می شود.

SuperCabinet – نام گویای همه چیز است

SuperCabinet به شما امکان می دهد بلندگوها، میکروفون ها، پری آمپرها و پاور آمپرها را انتخاب کنید. میکروفون ها را می توان در جلوی بلندگوها و در اتاق قرار داد. اگر این برای شما کافی نیست، می توانید ۴ پاسخ ضربه ای مختلف را لایه بندی کنید و آنها را در تصویر استریو توزیع کنید. اما این همه ماجرا نیست. فقط یک اکولایزر وجود ندارد – با حالت چند باند می توانید باند فرکانس را تقسیم کرده و هر محدوده فرکانسی را به بلندگوی متفاوتی اختصاص دهید.

چیزی که من تا به حال در هیچ پلاگین دیگری کشف نکرده ام یک میکروفون پشت جعبه بلندگو بود. این تکنیک نسبتا ناشناخته است اما بسیار منطقی است زیرا ظاهر کلی کابینت بلندگو را تکمیل می کند.

در ضمن، تمام تنظیمات ایجاد شده با SuperCabinet را می توان به عنوان IR خود شما صادر کرد، که سپس می تواند در برنامه های دیگر استفاده شود. این نیز یک ویژگی واقعا چشمگیر است. حتی هنگام استفاده از آمپرهای “واقعی” با جعبه بار، ویژگی SuperCabinet TH-U به تنهایی یک استدلال بزرگ به نفع TH-U است. شما خیلی بی سر و صدا از آمپ فیزیکی خود به کامپیوتر می روید، از طریق TH-U و SuperCabinet و صدای فوق العاده ای دارید که بعد از آن قابل تنظیم است. بلندگوها و کابینت های اضافی با پرداخت هزینه در دسترس هستند. همه آنها را می توان قبل از خرید مستقیماً از برنامه آزمایش کرد.

Rig Player

علاوه بر تمام آمپ ها و باکس ها، Rig Player نیز وجود دارد. همانطور که از نام آن پیداست، می توان از آن برای پخش پیکربندی های گرفته شده از ریگ های کامل واقعی استفاده کرد. نه تنها آمپ، جعبه و میکروفون، بلکه کل اتاق و پری امپ میکروفون ضبط شد. Overloud این فناوری را R2M (Rig to Model) می نامد. این دکل ها را می توان گسترش داد، و Overloud تعداد زیادی کتابخانه دکل را در اینجا ارائه می دهد. من کلاسیک بریتانیایی و آمریکایی را آزمایش کردم و این صداها را بسیار واقعی یافتم.

نوازندگان باس از تقویت کننده های هیپ مانند Darkglass Microtubes یا Ashdown MAG 300 خوشحال هستند. حرامزاده های قدیمی مثل من عاشق Trace Elliot V-Type هستند که خودم از آن استفاده می کردم و سال ها پیش به طرز احمقانه ای فروخته می شد. Overloud صدا را واقعاً چشمگیر در اینجا ضبط کرده است.

در نتیجه

نه تنها آمپرها و باکس های نسخه فعلی TH-U 1.4 درجه یک هستند، بلکه افکت های زیادی نیز دارند. مدولاسیون ها متراکم و بسیار معتبر به نظر می رسند. افکت های Reverb بر اساس BREVERB معروف و SpringAge. در اینجا هم باید بگویم که افکت های ریورب فنری در بالا هستند. آمپرها بسیار پویا واکنش نشان می دهند و تنوع مدل های مختلف، TH-U را تنها راه حلی است که احتمالاً به آن نیاز دارید. آمپلی فایرهای مجازی Neuraldsp در حال حاضر زیاد در حال تبلیغات هستند. از نظر صدا اما به نظر من آمپ های TH-U هم سطح هستند و به سلیقه من زنده ترند.

بار CPU کم است و عملاً همه چیز را می توان از طریق کنترلرهای MIDI آموزش و کنترل کرد. کار کردن با تمام آمپرها، کابینت‌ها، افکت‌ها و ایستگاه‌های پیش‌تنظیم، کمی زمان می‌برد. و سپس به کتابخانه‌های بسیاری که می‌توانید قبل از خرید به راحتی دانلود و امتحان کنید، نگاه نکرده‌اید. این شاید تنها نقطه ضعف TH-U باشد، یعنی اینکه شما امکانات بی پایانی دارید. حلقه تعبیه شده برای ایده ها یا فقط پارازیت برای سرگرمی بیشتر عالی است.

همچنین باید در نظر داشته باشید که TH-U نه تنها برای گیتار و باس قابل استفاده است. بسیاری از آمپلی فایرها، باکس ها و افکت ها به همان اندازه برای صداهای Hammond، سینت سایزر یا حتی افکت های آوازی مناسب هستند تا مجموعه ای جهانی از افکت ها را در اختیار داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
 • Intel, AMD, or Apple Silicon CPU
 • 1280x800 screen resolution or higher
 • Plugin Formats

  AAX Native, AU, VST2, VST3 and Standalone

مک

Technical Details and System Requirements

 • MacOS 10.9 Mavericks and above

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.