.
Olive Video Editor 0.2.0-3302c363 Win/Mac/linux + Portable ویرایشگر ویدیوی غیرخطی رایگان

Olive Video Editor یک ویرایشگر ویدیوی غیرخطی رایگان است که هدف آن ارائه یک جایگزین کاملاً کاربردی برای نرم افزارهای حرفه ای ویرایش ویدیو است.

بر خلاف سایر نرم افزارهای ویرایش ویدیوی متن باز، این نرم افزار برای مبتدیان و حرفه ای ها به طور یکسان طراحی شده است. این پروژه در نوامبر ۲۰۱۸ توسط mattkc راه اندازی شد و توسعه دهنده آن همچنان آن را نرم افزار آلفا می داند.

به زبان C ++ نوشته شده است. و از کتابخانه های Qt برای رابط، OpenGL برای رندر، FFmpeg برای رمزگذاری و رمزگشایی AV و OpenImageIO برای نمایش تصاویر با مدیریت رنگ سنجی استفاده می کند.

این برنامه شامل چندین پنجره اتصال است که بسته به سبک کاری و ترجیحات شما می توانند بسته یا باز شوند. توجه داشته باشید که ویرایشگر شامل هیچ ابزار تبدیلی نیست. بنابراین ابتدا باید مطالب را به هارد دیسک خود منتقل کنید.

نمونه های خود را اضافه کنید و آنها را بر اساس آن اصلاح کنید

این برنامه دارای یک رابط کارآمد است. و چند پنجره داک را بسته بندی می کند که بسته به سبک کاری و ترجیحات خود می توانید آنها را ببندید یا باز نگه دارید. همانطور که احتمالاً قبلاً اشاره کرده اید. می توانید با وارد کردن نمونه هایی که قبلاً تبدیل و به دیسک خود منتقل کرده اید، شروع به کار کنید.

تا آنجایی که به ویرایش مربوط می شود. برنامه با آرایه بسیار وسیعی عرضه می شود که به شما امکان می دهد ریپل حذف کنید. به داخل یا خارج، تقسیم، پیوند، لغو پیوند، چسباندن استاندارد و درج چسباندن، فقط به نام چند. علاوه بر این، می توانید تغییرات ایجاد شده از منوی Playback را که به شما امکان می دهد بین فریم ها به جلو و عقب سوئیچ کنید، سرعت را افزایش یا کاهش دهید یا به عنوان مثال در یک حلقه بازی کنید، بررسی کنید.

این برنامه شامل ده ها عملکرد اضافی برای راحت تر کردن ویرایش است، مانند تیغ، ریپل، اشاره گر، لغزش، اسلاید، دست و موارد دیگری که می توانید در منوی ابزارها کشف کنید.

در نتیجه

Olive Video Editor بسیار سریع در حال رشد است. و کاربران در حال حاضر در حال تولید ویدیو بر روی آن هستند. صرف نظر از این، سازنده شما را دعوت می کند تا آخرین نسخه را دانلود کرده و آن را امتحان کنید. این  نرم افزار شامل ویژگی اضافی است که ویرایش را حتی راحت تر می کند. می توانید آنها را در منوی Tools پیدا کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Windows
    Windows 7+
  • Mac
    macOS 10.13+
  • Linux
    AppImage (64-bit)

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.