.
Office Tab Enterprise 14.50 مدیریت سریع اسناد در آفیس

Office Tab Enterprise برنامه‌ای است که به کاربران امکان باز کردن چندین سند را به طور همزمان در مایکروسافت آفیس و مدیریت آنها در یک رابط زبانه‌دار می‌دهد.

ویژگی های مدیریت سریع اسناد

با کمک این افزونه، کاربران می توانند تعداد زیادی فایل را به صورت همزمان مدیریت کنند. صرف نظر از اینکه اسناد Word، صفحات گسترده اکسل یا ارائه های پاورپوینت باشند.

برخلاف Office Tab، نسخه Enterprise از ابزارهای آفیس مانند Publisher، Access، Project و Visio نیز پشتیبانی می کند. که آن را برای استفاده در محیط سازمانی مناسب می کند.

افزودن برگه‌ها به مایکروسافت آفیس، باز کردن، خواندن، ویرایش و مدیریت چندین سند از یک نوع را به‌طور همزمان برای کاربران آسان می‌کند. در حالی که به آنها اجازه می‌دهد تعداد پنجره‌هایی را که روی رایانه‌شان باز نگه می‌دارند به حداقل برسانند.

باز کردن، ذخیره و بستن چندین فایل به طور همزمان

این افزونه به کاربران اجازه می دهد تا گروه های اسنادی را ایجاد کرده و با یک کلیک ماوس، تمام فایل ها را در یک گروه مدیریت کنند. بنابراین، آنها می توانند همه اسناد را در یک گروه به یکباره باز، ذخیره و بسته کنند. که می تواند در وقت آنها صرفه جویی کند و کارایی آنها را بهبود بخشد.

 علاوه بر این، این افزونه تغییر نام فایل ها را بدون نیاز به استفاده از تابع Save As آسان می کند.

قابلیت مدیریت آسان تب

کاربران می توانند ظاهر برگه های خود را با اعمال سبک ها و رنگ های مختلف بر روی آنها شخصی سازی کنند. و همچنین می توانند موقعیت هر تب را تغییر دهند. جابجایی بین برگه ها را می توان با کلیک ماوس یا کلیدهای میانبر انجام داد.

نوار برگه را می توان برای افزایش فضای کاری در هر سند مخفی کرد و کاربران همچنین می توانند برگه های خود را به گونه ای تنظیم کنند. که طول ثابتی داشته باشند یا بر اساس طول نام سند به طور خودکار تطبیق دهند.

یک افزونه مفید

در مجموع، Office Tab Enterprise به راحتی می تواند یک افزونه مفید برای کاربران مایکروسافت آفیس که در محیط های شرکتی کار می کنند ثابت کند. زیرا به آنها اجازه می دهد چندین سند را همزمان از یک پنجره باز کرده و مدیریت کنند. این شامل گزینه های مختلف عمل انبوه است. و همچنین مجموعه ای از ویژگی های سفارشی سازی رابط را برای راحتی بیشتر ارائه می دهد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

  • Support Office (32/64): Office 365 and Microsoft Office 2003, 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 and 2021.
  • Support System (32/64): Windows 7/8/8.1/10/11, XP, Vista, Windows Server 2003-2019, Citrix System / Windows Terminal Server.
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجراء کنید.
  • نرم افزار را با استفاده از سریال موجود در داخل Readme.txt  رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.