.
Off The Road v1.11.1 MOD بازی ماشین آفرود اندروید

Off The Road همه را با مفهوم شبیه ساز آفرود آشنا می کند. ژانری که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد اما از آنچه این بازی به همه ارائه می دهد پایین تر است. حتی بهتر از آن این است که بازی عناصر جهان باز را برای ایجاد فضایی پر جنب و جوش ترکیب می کند و به بازیکنان فرصت های زیادی می دهد تا با ماشین های مورد علاقه خود جهان را کشف کنند. علاوه بر این، بازی به طور مداوم رویدادهای جذاب بسیاری را برای بازیکنان برگزار می کند تا مهارت های رانندگی خود را به چالش بکشند. به طور خاص، این بازی محتوای جدیدی از جمله طراحی های خاص و جوایز جذاب را به بازیکنان معرفی خواهد کرد.

دلیل محبوبیت

چیزی که Off The Road را معروف کرده مکانیسم کنترل ویژه و تنظیمات دوربین آن است. از این طریق، بازیکنان هنگام رانندگی ماشین های تنظیم شده برای همه نوع جاده ها، قدرت و هیجان را احساس می کنند. اما، مهمتر از همه، بازیکن در صورت رانندگی به صورت اول شخص به شدت هیجان زده می شود و آزادانه نمای دوربین را تغییر می دهد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند آزادانه مکانیزم کنترل را شخصی سازی کنند. زمانی که بازی همیشه می خواهد بهترین هیجان و تجربه را برای بازیکن به ارمغان بیاورد.

گرافیک

Off The Road یکی از بازی هایی است که توانسته زنده ترین و معتبرترین فضای مسابقات آفرود را به بازیکنان بدهد. این بازی از یک موتور گرافیکی مخصوص سه بعدی استفاده می کند و کاملاً بهینه شده است. این بازی همیشه بهترین تجربه بصری را به بازیکنان می دهد که بازی های دیگر نمی توانند از پس آن برآیند. البته بازیکنان می‌توانند گرافیک را به گونه‌ای تنظیم کنند که با دستگاه خود سازگار باشد.

Off The Road به‌طور مداوم میزبان رویدادهای ویژه بسیاری در سراسر جهان است تا بازیکنان به آن ملحق شوند. با این حال، آنها باید به مکان های تعیین شده بروند تا به صورت دستی در رویدادها شرکت کنند. این بازی به سبک جهان باز طراحی شده است و به بازیکنان این امکان را می دهد تا از طریق نماهای خاص جهان را کشف کنند. البته بسته به محتوای رویدادها، محدودیت‌های وسایل نقلیه در آن‌ها وجود دارد و گاراژ شخصی برای شخصی‌سازی یا تغییر وسایل نقلیه در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.