.
NCH Spin 3D Plus 6.0 Win/Mac مشاهده و تبدیل فرمت‌ مدل‌های ۳ بعدی

برنامه های CAD زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد کار خود را در چندین فرمت تخصصی ذخیره کنید، یعنی STL، OBJ، PLY و غیره.ب ا این حال، اگر می‌خواهید به محتویات آن‌ها در رایانه‌هایی که هیچ نرم‌افزار CAD نصب نشده است دسترسی داشته باشید. باید برنامه اختصاصی دیگری مانند Spin 3D را پیدا کنید.

رابط کاربر پسند

این برنامه دارای یک طرح بصری است و افزودن فایل ها را می توان به روش های مختلفی به دست آورد. می‌توانید فایل‌های سه‌بعدی را به‌صورت جداگانه اضافه کنید. یا می‌توانید کل پوشه‌ها را با مرور مکان آنها انتخاب کنید.همچنین، می‌توانید فایل‌های مورد علاقه را در پنجره اصلی بکشید و رها کنید.

هنگامی که لیست خود را ایجاد کردید، همچنین باید کمی زمان بگذارید تا پوشه مقصد را برای مواردی که پردازش کرده اید انتخاب کنید.

پیش نمایش سه بعدی برای فایل های پشتیبانی شده

یکی از عملکردهای جالب Spin 3D این است که می‌توانید محتویات یک فایل انتخابی را پیش‌نمایش کنید. و تنها با استفاده از ماوس آن را حول یکی از محورهای آن بچرخانید. همچنین می توانید با چرخاندن چرخ ماوس، سطح زوم را تنظیم کنید.

به عبارت دیگر، اگر فقط می‌خواهید محتوای فایل‌های پشتیبانی شده، یعنی OBJ، ۳DP، ۳MF، PLY یا STL را بررسی کنید. می‌توانید از Spin 3D به عنوان یک نمایشگر نیز استفاده کنید.

تبدیل فایل های سه بعدی به فرمت های دیگر

برنامه های شخص ثالثی وجود دارند که از همه فایل های سه بعدی که ممکن است در رایانه شخصی خود ذخیره کنید پشتیبانی نمی کنند. و به همین دلیل است که می تواند برای تبدیل آنها به انواع فایل های دیگر مفید باشد. حتی لازم نیست برای انتخاب قالب مورد نظر متخصص باشید، سپس تبدیل را شروع کنید.

در نتیجه

در مجموع، زمانی که به دنبال راه حلی ساده برای باز کردن و تبدیل چندین فایل سه بعدی هستید.Spin 3D می تواند مفید واقع شود. به دلیل رابط کاربری گرافیکی بصری آن، حتی افراد مبتدی نیز می توانند بدون هیچ زحمتی از عملکردهای آن لذت ببرند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7,Vista,XP
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  •  اتصال به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید.
  • از قسمت Product نرم افزار Spin 3D را  انتخاب کنید.ابتدا روی Patch Hosts کلیک کنید. سپس روی دکمه Generate کلیک کنید
  • بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.