.
MusicBee 3.5.8447 + Portable مدیریت و پخش مجموعه های موسیقی

MusicBee، همان‌قدر که اسمش زیبا به نظر می‌رسد، اینجاست تا مجموعه‌های موسیقی شما را مرتب کند، و پیدا کردن آهنگ خود را برای شما، کاربر آسان‌تر می‌کند و از آن لذت می‌برید، دقیقاً زمانی که حال و هوای شما ایجاد می‌شود.

MusicBee در عین حال یک محصول ساده اما جدی برای دسترسی سریع و مدیریت مجموعه های موسیقی، آهنگ ها، با عملکردهای متعدد است. این برنامه به شما امکان می دهد ابرداده ها را در فایل ها ویرایش کنید، به طور خودکار جلد آلبوم ها را جستجو کنید، اشعار و سایر اطلاعات را از وب دانلود کنید. حتی یک ویژگی “Track identifed” وجود دارد که از امضای صوتی استفاده می کند. پوشه ای را با موسیقی خود اضافه کنید که می خواهید کنترل کنید، و هنگامی که آهنگ ها یا آلبوم های جدید در این فهرست ظاهر می شوند، برنامه بلافاصله آنها را به لیست مجموعه اضافه می کند. عملکرد DJ خودکار به طور خودکار “لیست های پخش” ایجاد می کند و آهنگ های موسیقی را از اینترنت باز می کند.
با ابزار تعبیه شده Multi-Threading، می توانید به راحتی موسیقی را از یک CD به تک آهنگ ها یا کل آلبوم با CUESHEET تبدیل کنید.

رابط کاربری مدرن و مطبوع

اکنون، هنگامی که با ابزارهایی سروکار دارید که هدفشان سازماندهی یا مرتب کردن فایل‌ها است، مهم است که یک رابط کاربری ساده و قابل درک داشته باشید. کل ایده این است که سازماندهی را آسان تر کنیم. به نظر می رسد MusicBee می داند که از آنجایی که رابط کاربری شما با آن سروکار دارید چیزی جز ساده و مدرن نیست.

این ساده نیست، بلکه بسیار مطبوع است، به طوری که مهم نیست چند آهنگ داشته باشید، هرگز احساس نخواهید کرد که آنقدر شلوغ است که نمی توانید آهنگ بیشتری اضافه کنید. MusicBee همچنین دارای یک پخش کننده است که هنگام مرتب کردن مجموعه های خود به شما کمک می کند. همچنین اگر بخواهید با همتای قابل حمل آن سروکار داشته باشید، این یک برنامه عالی است که می توانید آن را با خود حمل کنید.

تنظیمات زیادی برای استفاده

تحقیقات اینترنتی برای عناصری مانند جلد آلبوم، هنرمندان و ژانرها انجام دهید. آهنگ‌های خود را بسته به اینکه نسخه‌های دستگاهی هستند یا شامل کسی که چند شعر می‌خواند، علامت‌گذاری کنید. به آهنگ های خود امتیاز دهید تا همیشه بهترین ها را در بالای صفحه داشته باشید. این برنامه را می توان به نسخه حداقلی برای زمانی که کاربر نیاز به صرفه جویی در فضای ممکن در دسکتاپ دارد، کاهش داد، اما کنار گذاشتن موسیقی یک گزینه نیست.

آهنگ های خود را به هم بزنید و به تعداد ژانرهایی که ممکن است شما را وسوسه کنند، فهرست پخش ایجاد کنید. همچنین می توانید پادکست ها را سازماندهی و پیگیری کنید. MusicBee با سرویس‌های دیگری مانند iTunes Store، Digital Podcasts یا NPR Podcasts به خوبی بازی می‌کند. ترتیب حروف الفبا همه چیز را تازه و قابل دسترسی نگه می دارد.

در نتیجه

MusicBee یک پخش‌کننده صوتی ساده با قابلیت‌های مرتب و منظم است که باید برای هر کاربری که به دنبال نظم بخشیدن به تعداد بی‌نهایتی از آهنگ‌هایی است مفید باشد که به نظر می‌رسد زمانی که باید ساعت‌ها برای پیدا کردن آن‌ها وقت صرف کنید، دیگر چندان منطقی به نظر نمی‌رسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements for Windows

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.