.
Muscle Hero: Future Evolution v2.0.0 MOD APK بازی اندرویدی قهرمان عضلانی (هالک)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Muscle Hero یک بازی اندرویدی جذاب است که محتوای متنوعی را در نسخه واقعی ابرقهرمانی تکمیل می کند. شما می توانید منابع قدرت او را در اختیار داشته باشید و مانند یک ابرقهرمان کیهانی زندگی کنید. رویارویی در مکان های مختلف انجام می شود و شما می توانید برای تبدیل شدن به یک غول شورش کنید. در جنگ بین موجودات تکامل یافته، باید برنامه خاصی داشته باشید و همیشه به توانایی های خود اطمینان داشته باشید.

  یک تصویر ابرقهرمانی بسازید

Muscle Hero همچنین شرایط مختلفی را برای شما ارائه می دهد تا به تدریج به کار یک ابرقهرمان عادت کنید. ساده ترین راه ها برای کنترل شخصیت ها و ارتقاء مهارت های آنها نشان داده شده است. با شرکت در نبردهای کوچک و دشمنان هم سطح، نیازهای غول سبز را برآورده خواهید کرد. در این نبرد پر تنش همیشه شگفتی های بیشتری وجود دارد.

از قدرت خود برای تبدیل شدن به یک ویرانگر استفاده کنید

در Muscle Hero با در اختیار داشتن قدرت غول سبز، می توانید دیوارها را خراب کنید یا با در هم شکستن همه چیز، میدان های جنگی در حال فروپاشی ایجاد کنید. اگر افراد اسلحه دار شما را احاطه کردند، برای فرار هر چیزی را در اطراف بشکنید. صحنه همیشه در حالت هرج و مرج است زیرا شما هر ماشینی را بلند می کنید و آنها را از بین می برید. با شعله ور شدن شعله های آتش، تقابل دو طرف وارد مرحله سخت تری می شود.

کنترل های لمسی با استفاده آسان

تمام کلیدهای کنترل توسط Muscle Hero درست روی صفحه لمسی شما طراحی و مرتب می شوند. بازیکن به آرامی به آنها ضربه می زند یا به طور مکرر روی آنها ضربه می زند. پیروزی به سرعت مانور، استراتژی استفاده شده و موقعیتی که در آن هستید بستگی دارد. برخی از توانایی ها نمی توانند ظاهر شوند زیرا شما واجد شرایط باز کردن قفل آنها نیستید. برای جمع آوری دستاوردها و باز کردن بسیاری از فعالیت های هیجان انگیز دیگر سخت مبارزه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_tab_element tab_style=”Style_4″ tab_title_color=”#c6c6c6″ tab_background_color=”#efefef” acttab_background=”#c6c6c6″ tab_bottom_border=”Enable” border_color=”#e0e0e0″ border_thickness=”1″ tabs_border_radius=”3″ font_icons_position=”Left” icon_size=”14″ icon_color=”#2c7722″ icon_hover_color=”#f7f7f7″ tab_css=”padding:2px;”][single_tab icon=”Defaults-download” title=”لیست دانلود” tab_id=”1642069039080-083c5-658a2d04-381c”][vc_column_text]

Muscle Hero: Future Evolution v2.0.0 MOD APK (Dumb Ennemies)

دانلود با حجم ۲۲۴ مگابایت

[/vc_column_text][/single_tab][single_tab icon=”Defaults-android” title=”سیستم موردنیاز” tab_id=”1642069221309-2-283c5-658a2d04-381c”][vc_column_text]Android 5.0 and up[/vc_column_text][/single_tab][/ult_tab_element][/vc_column][/vc_row]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.