.
Medical Terminology Dictionary v3.6.8 MOD دیکشنری پزشکی اندروید

Medical Terminology Dictionary یا فرهنگ اصطلاحات پزشکی اطلاعات مربوط به پزشکی را در اختیار شما قرار می دهد و با توانایی های خود کاربران را تحت تاثیر قرار داده است. این برنامه یک فرهنگ لغت کوچک ولی قدرتمند می باشد. کاربران همیشه مشتاق یافتن اینگونه امکانات مدرن در برنامه هستند. تمام ویژگی های این دیکشنری واقعا ضروری است و به شما دانش عمیقی می دهد. این اطلاعات به طور مداوم به روز می شود و اطلاعات متنوعی را ایجاد می کند تا به شما در حد امکان کمک کند.

اطلاعات مفید

Medical Terminology Dictionary در ارائه اطلاعات مفید پزشکی به کاربران با دقت بالا تخصص دارد. این اطلاعات توسط کارشناسان برجسته ارزیابی و در اینجا ارائه شده است. قطعا کاربران دانش گسترده و همچنین موضوعات غنی را در خود این برنامه خواهند یافت.

دانش

حتم داریم که کاربران از اطلاعات مفید و دانش عظیم ارائه شده در Medical Terminology Dictionary متعجب خواهند شد. کاربران علاوه بر مواجهه با مقادیر زیاد اطلاعات، صدها توصیه مرتبط نیز پیدا خواهند کرد. علاوه بر این، برداشت های جالبی را نیز در برنامه پیدا خواهید کرد. زیرا اطلاعات اضافی را نیز جستجو می کند تا سریع ترین اطلاعات را در اختیار کاربران قرار دهد.

جستجوی سریع و مدرن

Medical Terminology Dictionary انواع ویژگی های جستجوی مختلف را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از بین آنها انتخاب و استفاده کنید. با داشتن چنین طیف گسترده ای از ویژگی ها، شما می توانید بلافاصله منحصر به فرد ترین نوع جستجو را انتخاب کنید که جستجوی صوتی است. نتایج در سریع ترین زمان ممکن برای کاربران نمایش داده می شود.

دیگر امکانات

این برنامه همچنین مجموعه ای چشمگیر از اعلان های همراه را در اختیار شما قرار می دهد و این پیام ها با نتایج جستجویی که دریافت می کنید مرتبط خواهند بود. در عین حال، به راحتی ویدیوهای تخصصی را نیز مشاهده خواهید کرد که اصطلاحات مهم پزشکی را توضیح می دهند.علاوه بر این، این برنامه مجموعه ای از ویدیوهای مربوط به سؤالی را که می خواهید پیدا کنید، نمایش می دهد. ارائه فیلم هایی که بتوانید این دانش را به راحتی جذب کرده و سایر درس های ارزشمند مرتبط با آن را دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.