.
Lock my pix V5.2.5.0 حفاظت اطلاعات کاربران اندروید

Lock my pix برجسته ترین برنامه در حوزه حفاظت از داده های کاربران، به ویژه فیلم ها یا عکس ها می باشد. دستگاه های تلفن همراه ما همیشه اسرار زیادی در دل خود دارند که کسی نمی خواهد آنها فاش شوند. در اینجاست که برنامه های امنیتی وارد عمل می شوند و از اطلاعات کاربران محافظت می کنند. امروزه همگان، چه آشنا و چه غریبه برای جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات گوشی تلفن همراه خود نیاز به امنیت شدید اطلاعات خود دارند.

این برنامه از نظر امنیت همیشه مورد تقدیر واقع شده و از بهترین سطح امنیت در حد درجه نظامی استفاده می کند. حتی بسیاری از مردم از آن برای محافظت از همه چیز در مورد خود استفاده می کنند. چه یک عکس شخصی باشد، چه یک سند و چه یک ویدئو. این برنامه از همه چیز محافظت می کند. هیچ کس جز شما نمی تواند اطلاعات را مشاهده کند.

رابط کاربری

Lock my pix دارای رابط کاربری حرفه ای است و احساس امنیت را برای کاربران به ارمغان می آورد. در این نرم افزار از رنگ های ساده استفاده شده تا برای کاربر فضایی دلچسب فراهم کند. رابط کاربری برنامه نیز بسته به سلیقه هر کاربر می تواند به انواع مختلفی تغییر کند. علاوه بر این صفحه اصلی جایی است که عکس ها و فیلم های کاربر در آن بر اساس تاریخ مرتب شده اند. این رابط همچنین داده های کاربران را دسته بندی کرده و آنها را به دسته های مختلف مانند عکس، فیلم یا صدا تقسیم می کند. کاربران فقط باید چند مرحله ساده را برای دسترسی به سایر دسته ها در دستگاه انجام دهند. البته شما با استفاده از تنظیمات برنامه می توانید برخی از تنظیمات رابط کاربری را تغییر داده و از امنیت بیشتری برخوردار شوید.

Photo Vault Privary V3.2.2.1 ایمن سازی فایل ها در اندروید

فیلم ها و عکس ها را ذخیره کنید

پس از نصب، برنامه به طور خودکار مسیر ذخیره عکس ها و فیلم های شما را تغییر می دهد. همه تصاویر، ویدئوها یا صداها پس از دانلود یا ضبط دقیقاً به اینجا منتقل می شوند. اطلاعاتی که قبل از نصب این برنامه در گوشی وجود داشته هم شامل این محافظت می شوند. پس از نصب برنامه، کاربر مناسب ترین رمز عبور را برای جلوگیری از دسترسی دیگران به آن تعیین می کند. این نرم افزار همچنین می تواند کاربران را فریب دهد. به عبارت دیگر، ویژگی فریبندگی برجسته ترین ویژگی این برنامه است.

رمزهای عبور چند لایه

کاربران همیشه در مواقعی که تلفنشان را قرض می دهند احساس ناامنی می کنند زیرا در این صورت ممکن است گذرواژه های کاربر افشا شود. این برنامه دارای امنیت چند لایه می باشد. کاربران می توانند شکل های مختلف حفاظتی همانند عکس، اثر انگشت، کد PIN را همزمان اضافه کنند. هنگام بارگذاری عکس ها در شبکه های اجتماعی هر بار که عکس بارگذاری می شود، برنامه از کاربر رمز عبور می خواهد.

حریم خصوصی جدید خود را شروع کنید!

به لطف این نرم افزار شما می توانید توسط فرآیند امنیتی تمام اطلاعات را رمزگذاری کنید. از این رو برنامه های مخرب که قصد سرقت اطلاعات کاربران را دارند غیرفعال می شوند. Lock my pix به عنوان یکی از بهترین برنامه های امنیتی برای کاربران رتبه بندی می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.