.
Kernel Photo Repair 20.9 + Portable تعمیر سریع عکس معیوب

تعمیر عکس پدیده ای است که حرفه ای ها را با رویکردی سریع برای بازیابی فایل های خراب خود ارائه می دهد. برای رفع این مشکل، ابزارهای زیادی به عنوان راه حل معرفی شده اند. این راه حل ها تمایل دارند مسیری مستقیم برای تعمیر فایل های عکس ارائه دهند. یکی از این راه حل ها Kernel Photo Repair است که راه حلی پیشرفته برای تعمیر عکس هاست.

ویژگی های Kernel Photo Repair

با شروع بررسی، ابتدا ویژگی های این ابزار تعمیر عکس را بررسی خواهیم کرد. با یک چشم انداز روشن در مورد ویژگی ها، بیشتر در مورد آن خواهید شناخت. این ویژگی ها به شما کمک می کند تا میزان ابزار را در تعمیر عکس ها درک کنید.

۱. فرمت های پشتیبانی شده

تقریباً همه فرمت‌های تصویری محبوب قابل بازیابی هستند، یعنی – JPEG، BITMAP، TIFF، PNG، GIFF، RIFF، NIKON FILM، MINOLTA FILM، KODAK FILM، CANON FILM و غیره.

۲. دلایل پشتیبانی شده که منجر به تخریب تصویر می شود

خرابی تصویر یک مشکل رایج است که توسط بسیاری از افراد در حرفه های مختلف گزارش شده است. دلایل این مشکل کاملاً مشابه هستند. ما باید دلایلی که منجر به فساد تصویر می شود را درک کنیم. این به ما کمک می‌کند تا بحث خود را به نحوه استفاده مناسب از Kernel Photo Repair هدایت کنیم. در زیر برخی از دلایل برجسته که به طور جمعی کشف و گزارش شده اند آورده شده است:

تصویر در مکان وجود ندارد

یکی از دلایل ظاهری این خطا در دسترس نبودن خود فایل است. این به این واقعیت اشاره دارد که تصویر از مکان اصلی منتقل شده است. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است با مشکلات خرابی فایل در سراسر دستگاه خود مواجه شوید. اطمینان حاصل کنید که تصویر در یک مکان قابل اعتماد و قابل تشخیص وجود دارد.

خطای دانلود

اگر تصویر از منبع نامعتبر دانلود شده باشد، فساد مشهود است. سعی کنید تصویر را از یک منبع معتبر دانلود کنید. این به شما کمک می کند تا از مشکل تخریب تصویر در ریشه آن جلوگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که فرآیند دانلود به درستی تکمیل شده است و چیزی از آن باقی نمانده است.

سیستم خراب می شود

این یکی از رایج ترین دلایل خراب شدن فایل تصویری است. از آنجایی که خرابی سیستم می تواند هر نوع مشکلی را در دستگاه شما ایجاد کند، خرابی تصویر یکی از آنهاست. در حالی که ممکن است روی یک تصویر کار کنید، خرابی سیستم باعث می‌شود فایل در حالت سرگردان باقی بماند. این خاموش شدن غیرمنتظره ممکن است به محتوای تصویر آسیب برساند.

هدرهای آسیب دیده به دلیل قالب بندی

آیا سعی کرده اید فایل های تصویری خود را فرمت کنید؟ ویرایش های غیر ضروری یا اجباری می تواند به هدرهای تصویر آسیب برساند. این خط قرمز برای خراب شدن تصویر است زیرا فایل به درستی اجرا نمی شود. در موارد دیگر، ممکن است سعی کرده باشید پسوند فایل را تغییر دهید. این همچنین باعث ایجاد مشکل در فایل تصویر شما می شود.

ویروس و حملات مخرب

یکی دیگر از دلایل آشکار خرابی فایل های تصویری، حمله ویروس ها و بدافزارها است. این ممکن است یکی از دلایل اساسی باشد، زیرا ویروس ها تقریباً به همه چیز آسیب می رسانند. از فایل ها گرفته تا عملیات سیستم، چیزی باقی نمانده است. بنابراین، اگر دستگاه شما دارای ویروس باشد، ممکن است نتوانید تصویر خود را از خراب شدن نجات دهید.

بخش های بد در دستگاه

اگر هارد دیسک کامپیوتر شما آسیب دیده باشد، ممکن است این مشکل ایجاد شود. اگر بخش بدی در سراسر آن وجود داشته باشد، ممکن است فایل های خود را خراب کنید. تصاویر ذخیره شده در آن در دسترس نیستند و کاربر نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد.

۳. دستگاه های پشتیبانی شده

دستگاه ویندوزی با پردازنده بالای “Pentium Class” سازگاری دارد. در حالی که این پردازنده را نیز همراهی می کند، هر مدل بزرگتر از این به درستی عمل می کند.

۴. پشتیبانی از انواع خرابی عکس در سراسر پلت فرم

در حالی که به ویژگی های ارائه شده توسط Kernel Photo Repair نگاه می کنیم، به بحث در مورد انواع فساد می پردازیم. این ابزار تعمیر عکس چندین نوع فساد را پوشش می دهد که آن را متنوع می کند. فایل تصویری خراب همیشه به معنای باز نشدن فایل نیست. معانی دیگری نیز دارد که در ادامه آورده شده است:

 • ممکن است عکس تار باشد.
 • ممکن است محتوای دانه‌دار را در تصویر خود کشف کرده باشید.
 • ممکن است تصویر گرفته شده پیکسلی شده باشد.
 • ممکن است نوردهی غیرضروری از طریق ویرایشگر به یک تصویر داده شده باشد.
 • ممکن است عکس در طول ویرایش کم نوردهی شده باشد.
 • ممکن است رنگ ها را در سراسر تصویر خاکستری کرده باشید.
۵. حالت های تعمیر ارائه شده در سراسر Kernel Photo Repair

شما فقط می توانید یک حالت تعمیر “تک” را در Kernel Photo Repair پیدا کنید. اگرچه سادگی را به تصویر می کشد، اما کاربر فقط یک مسیر را در داخل ابزار می بیند. با وارد کردن ساده فایل، به حالت تک تعمیر بستگی دارد که آیا فایل را برای کاربر تعمیر کند یا خیر. حالت تعمیر در مقایسه با سایر ابزارهای تعمیر عکس اساسی و ساده است. اگرچه این فرآیند را پیچیده نمی کند، اما میزان موفقیت مشکوک می شود.

۶. تعمیر چند عکس در سراسر پلت فرم

Kernel Photo Repair دارای پردازش دسته ای فایل های تصویری خراب است. در حالی که از چندین فرمت فایل پشتیبانی می کند، با این ویژگی راحت باشید. شما لازم نیست نگران وارد کردن هر فایل خراب به طور جداگانه باشید. این به صرفه جویی در زمان کاربر کمک می کند و به آنها امکان می دهد در مدت زمان کوتاه تری ادغام شوند. نه تنها می توانید آنها را اضافه کنید، بلکه می توانید نسخه های تعمیر شده را در پوشه های مختلف جدا کنید. این کارکرد را در ابزار تعمیر عکس بسیار افزایش می دهد.

۷. تسهیلات پس انداز آسان

بر خلاف سایر ابزارهای تعمیر، کاربر را در تنظیم مکان های فایل متوقف نمی کند. می توانید هر مکان دلخواه را برای ذخیره فایل های تعمیر شده تنظیم کنید. این به شما استقلال کنترل کلی سیستم را به راحتی می دهد. بدون اینکه خود را در مراحل طولانی قرار دهید، در فضایی که می خواهید در سراسر دیسک صرفه جویی کنید.

۸. تضمین کیفیت در تعمیر

با Kernel Photo Repair اصالت را در نتایج خود خواهید یافت. در حالی که تصاویر تعمیر می شوند، به ساختار اصلی پردازش می شوند. این به حرفه ای ها فرصت عالی برای حفظ کیفیت حتی در بدترین شرایط می دهد. علاوه بر این، هیچ تغییری در اندازه یا فرمت تصویر وجود ندارد. حفظ کیفیت استثنایی و خارق العاده است. می‌توانید پس از صادرات مستقیم از ابزار، به نتایج با کیفیت چاپ نگاه کنید.

۹. تصاویر را در هاردهای اکسترنال تعمیر می کند

اگر تصویری در یک درایو خارجی خراب شده است، Kernel Photo Repair به شما کمک می کند. امکان تعمیر تصاویر در درایو خارجی را به صورت حرفه ای فراهم می کند. به جای جابجایی تصویر، می‌توانید آن را فقط با اتصال آن به رایانه برطرف کنید. این تصاویر دوربین، فایل‌های RAW و سایر فایل‌های دیسک پیچیده را پوشش می‌دهد.

۱۰. Repairing Videos را امتحان کنید

چه کسی فکرش را می‌کرد که این ابزار تعمیر عکس ویدیوها را نیز تعمیر می‌کند؟ اگرچه این ویژگی فقط برای کاربرانی که نسخه Suite را دارند در دسترس است. آنها می توانند فیلم های خود را درست مانند عکس های موجود در Kernel Photo Repair تعمیر کنند. نتایج کامل را با کیفیت بالا در سراسر جعبه ابزار پیدا کنید.

۱۱.پپیش نمایش کامل

این ویژگی ابزار قابل توجه است. این یک پیش نمایش واضح و دقیق برای تصاویر بازیابی شده از درایو سیستم انتخاب شده نمایش می دهد. با کلیک بر روی تصویر کوچک هر تصویر بازیابی شده، می توان نمایش دقیق تصویر را دریافت کرد.

سفارشی سازی

این نرم افزار نه تنها راهی صاف برای بازیابی عکس های خراب ارائه می دهد، بلکه به کاربر در سفارشی سازی بازیابی کمک می کند. ویژگی تنظیمات گزینه تغییر نام تصاویر با پیشوند و همچنین تنظیم اندازه فایل برای انتخاب تصویر را فراهم می کند.

 • پیشوند نام فایل – به طور پیش فرض، به عنوان FoundFile تنظیم شده است، اما می توان هر نامی را برای تشخیص آسان تصاویر بازیابی شده ارائه داد.
 • اندازه (KB) – به طور پیش فرض، حداکثر اندازه تعیین شده برای فایل های بازیابی شده ۲۰۴۸۰ کیلوبایت است که کاربران می توانند آن را تغییر دهند.
انعطاف پذیری

زمانی که بازیابی تمامی تصاویر از طریق این نرم افزار انجام شد و پیش نمایش آن بررسی شد، این ابزار به کاربر اجازه می دهد تا تصاویر را برای ذخیره انتخاب کند. دو گزینه ذخیره سازی عبارتند از:Save: این گزینه پس از انتخاب برخی از تصاویر مورد نیاز قابل استفاده است. تصاویر انتخاب نشده را نادیده می گیرد و تصاویر انتخاب شده را در مقصد مشخص شده ذخیره می کند.

 • Save All: مستقیماً تمام تصاویر بازیابی شده را در مقصد تعریف شده ذخیره می کند.
در نتیجه:

تصاویر نقش مهمی در زندگی و خاطرات همه دارند. اما همیشه روی رایانه‌های شخصی یا دستگاه‌های ذخیره‌سازی امن نیستند زیرا احتمال حذف یا از بین رفتن آن بسیار زیاد است. از آنجایی که هیچ راه دستی برای بازیابی عکس ها بدون پشتیبان وجود ندارد، داشتن یک ابزار بازیابی عکس سریع، مفید و کارآمد مانند Kernel گزینه خوبی است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS:
 •  Windows 365, 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, 2000, 98, NT, 95
  • Windows Server 2019, 2016, 2012, 2008 R2, 2008, 2003 R2, 2003
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل Key.reg را اجرا کنید و روی دکمه Yes کلیک کنید
 • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.