.
JixiPix Artista Impresso Pro 1.8.18 Win/Mac + Portable تبدیل عکس به اثر هنری امپرسیونیستی

Impresso Pro مجموعه ابزارهایی شامل قلم‌موهای واقع‌گرایانه و ترکیب‌های رنگی چشمگیر است که عکس‌هایتان را به آثار هنری واقعی دقیقاً شبیه نقاشی‌های امپرسیونیستی تبدیل می کند.

مجموعه از پیش تعیین شده را برای ایجاد نقاشی خود تغییر دهید

برخلاف Impresso، نسخه Pro مجموعه‌ای از پیش تنظیم‌شده و گزینه‌های ویرایش سخاوتمندانه‌تر را ارائه می‌دهد. همچنین پشتیبانی از لایه‌ها را نیز ارائه می‌کند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا با همپوشانی چندین لایه با افکت ها و تنظیمات مختلف، نقاشی هایی با جزئیات بالا به دست آورید.

پیش‌تنظیم‌های «Alla Prima» برای پرتره‌ها طراحی شده‌اند و نواحی مهم چهره را برجسته می‌کنند. در حالی که دسته‌های از پیش تنظیم شده «En Plein Air» و «Tache» برای مناظر و نقاشی‌های طبیعت بی‌جان عالی هستند. صرف نظر از پیش تنظیمی که انتخاب می‌کنید، نتیجه بلافاصله در پنجره اصلی نمایش داده می‌شود. جایی که می‌توانید از ابزار masking برای مدیریت لایه‌های مختلف و گزینه‌های بزرگنمایی برای نگاهی دقیق‌تر به بخش‌های تصویر خاص استفاده کنید.

پارامترهای سکته مغزی و رنگ قابل تنظیم

اگر هیچ یک از تنظیمات پیش‌تنظیمی موجود را رضایت‌بخش نمی‌دانید، می‌توانید با تنظیم دستی برخی از پارامترهای موجود، به نتیجه‌ای که به‌دنبال آن هستید، برسید. برای دقیق‌تر بودن، می‌توانید اندازه، حجم و تنوع، قدرت بوم، تغییر رنگ ضربه‌ای و تن رنگ کلی را دستکاری کنید.

نوارهای تنظیم برای تقویت رنگ، استحکام و عمق مو، زاویه ضربه و پرداخت هنری وجود دارد. علاوه بر این، می توانید کدورت لایه را تغییر دهید، که به لایه زیرین اجازه می دهد تا کم و بیش قابل مشاهده باشد.

در نتیجه

Impresso Pro مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته تری نسبت به Impresso دارد، اما اصل هر دو بر آن تکیه می کنند و هدف نهایی آنها یکسان است: کمک به شما در تغییر عکس های اصلی خود به گونه ای که درست شبیه نقاشی های خلق شده توسط هنرمندان مشهور قرن ۱۹ باشد.

Impresso Pro با تمرکز بر جزئیات، نور، سایه و پالت های رنگ امپرسیونیستی می تواند یک عکس ساده را به یک شاهکار واقعی تبدیل کند. به عنوان یک اشکال، دامنه فرمت های گرافیکی سازگار تنها به فایل های JPG، PNG و TIFF محدود می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
مک

Technical Details and System Requirements

  • Supported Operation System: macOS 10.9 or later 64-bit
  • Plugin Host: Adobe Photoshop CS3+, All Photoshop CC, Photoshop Elements 10+, Lightroom 4+, Serif Affinity Photo
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کرده و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.