.
ISO Workshop 12.0 + Portable مشاهده و ساخت ایمیج از CD و DVD

ISO Workshop یک راه حل نرم افزاری کاربرپسند است که در ایجاد فایل های ISO و سپس رایت آنها در رسانه های سازگار تخصص دارد.

رابط کاربری گرافیکی منظم و منظم

برنامه به خوبی سازماندهی شده است، زیرا دسترسی به تمام عملکردهای پشتیبانی شده را در یک پنجره ارائه می دهد. بسته به نیاز خود، می توانید فایل های ISO را ایجاد، تبدیل یا رایت کنید، فایل ها را استخراج کنید یا دیسک ها را کپی کنید – به دلیل رابط کاربری گرافیکی مینیمالیستی، همه عملکردها به راحتی قابل مشاهده هستند و می توانید بدون هیچ زحمتی از یکی به دیگری جابجا شوید.

هیچ مهارت فنی پیشرفته ای لازم نیست، زیرا می توانید تمام تنظیمات را به مقادیر پیش فرض خود واگذار کنید. از طرف دیگر، کارشناسان می توانند نوع ISO مورد نیاز خود را انتخاب کنند و همچنین فایل سیستم مورد نیاز را انتخاب کنند.

مدیریت بصری ISO

هنگام ایجاد یک فایل ISO جدید، می توانید یک نام برای آن تعیین کنید، سپس مشخص کنید که آیا به یک فایل استاندارد یا قابل بوت علاقه دارید. اگر گزینه دوم را ترجیح می دهید، باید مسیر تصویر بوت را وارد کرده و روش شبیه سازی را انتخاب کنید. در مرحله بعد، می‌توانید به راحتی فایل‌ها را اضافه کنید یا پوشه‌هایی ایجاد کنید تا محتوای فایل ISO خود را پر کنید.

ISO Workshop  به شما این امکان را می دهد که فایل ISO خود را به یک BIN تبدیل کنید و در عین حال به شما در رایت آن بر روی دیسک یا استخراج تمام فایل های آن در یک مکان انتخابی کمک می کند.

پشتیبان گیری یا کپی دیسک ها

یکی دیگر از عملکردهای مفید، ایجاد پشتیبان‌گیری برای CD، DVD یا دیسک‌های Blu-ray به فایل‌های ISO یا BIN است. همچنین، می‌توانید آن‌ها را روی دیسک‌های دیگر کپی کنید، مشروط بر اینکه هر دوی آن‌ها در رایانه شخصی شما قرار گرفته باشند، سپس به محض اتمام عملیات، دیسک‌ها را خارج کنید.

در نتیجه

به طور خلاصه، ISO Workshop برای همه کسانی که اغلب نیاز به ایجاد یا رایت فایل های ISO دارند مفید است. ویژگی های اضافی ارائه شده است، بنابراین می توانید چندین عمل را با استفاده از یک برنامه انجام دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، ولی اجرا نکنید.
  • فایل Patch  را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • روی فایل Patch کلیک راست کرده و گزینه Run As Adminstrator را انتخاب کنید. روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.