.
HWInfo v7.34.4930 + Portable نمایش جزئیات اطلاعات سخت افزار

HWiNFO یک ابزار قدرتمند اطلاعات سیستم است که داده‌های مهمی را روی اجزای سخت‌افزاری کامپیوتر، مانند اطلاعات حسگر و S.M.A.R.T جمع‌آوری می‌کند. ویژگی های.

نصب کننده سریع و UI منظم و منظم

روش نصب یک کار سریع و آسان است که نیاز به توجه خاصی ندارد. هنگام راه‌اندازی، می‌توان HWiNFO64 را طوری تنظیم کرد که فقط حسگرها یا فقط خلاصه را نشان دهد. همچنین می توانید از این قسمت وارد پنل تنظیمات شوید.

بارگیری همه دستگاه‌ها ممکن است کمی طول بکشد. آنها در نمای درختی سازماندهی شده‌اند. که در آن می‌توانید به اطلاعات مربوط به پردازنده مرکزی، مادربرد، حافظه، اتوبوس، آداپتور ویدیویی، مانیتور، درایوهای صوتی، شبکه و پورت‌ها دسترسی داشته باشید.

بررسی اطلاعات دستگاه و ایجاد گزارش های دقیق

به عنوان مثال، می توان ویژگی های استاندارد و پیشرفته پردازنده، نسخه BIOS، پشتیبانی از گرافیک داخلی، شماره سریال و نرخ تازه سازی هر ردیف حافظه، ساعت پردازنده، اطلاعات درایور گرافیک، عرض و ارتفاع مانیتور و حالت های ویدئویی پشتیبانی شده را پیدا کرد. رانندگی S.M.A.R.T. ویژگی ها، داده های درایور صوتی، به همراه آدرس MAC شبکه و حداکثر سرعت پیوند. شما می توانید گزارش هایی با نوع فایل ترجیحی بین LOG، CSV، XML، HTML، MHTML و TXT با هر ناحیه کامپیوتری انتخاب شده یا هر چیز دیگری ایجاد کنید.

اطلاعات حسگر را برای نظارت بر وضعیت سلامت رایانه شخصی تجزیه و تحلیل کنید

HWiNFO همچنین داده‌های مربوط به حسگر را نشان می‌دهد. تا به کاربران کمک کند تا به عنوان مثال، هنگام ارتقای اجزای سخت‌افزار بهترین اقدام را پیدا کنند. آنها همچنین ممکن است دمای هارد دیسک را برای هر هسته کنترل کنند. تا از گرم شدن بیش از حد جلوگیری کنند. اطلاعات حسگر بر روی GPU، HDD، CPU، RAM و موارد دیگر متمرکز است. پیکربندی تنظیمات آنها با تغییر واحد اندازه‌گیری دما، نرخ تازه‌سازی، ثبت خودکار، ادغام نماد سینی برای اجزای ترجیحی، اعلان‌ها (مانند حداکثر دمای رسیده) و موارد دیگر امکان‌پذیر است.

ارزیابی و نتیجه گیری

HWiNFO منابع سیستم را افزایش نمی دهد و زمان پاسخگویی بسیار خوبی دارد. در تست‌های ما بدون اینکه سیستم‌عامل هنگ کند، خراب شود یا پیام‌های خطا ظاهر شود، به‌خوبی کار کرد. در مجموع، HWiNFO در ارزیابی عملکرد داخلی رایانه بسیار دقیق است، و معلوم می شود که کمک بزرگی به کاربرانی است که نگران تعمیر و نگهداری رایانه شخصی خود هستند.

کسانی که می خواهند نصب کننده را دور بزنند و ابزار را مستقیماً از یک درایو قلم اجرا کنند، ممکن است به جای آن به Portable HWiNFO64 متوسل شوند. دارندگان ویندوز ۳۲ بیتی می توانند از HWiNFO32 استفاده کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.