.
HideX V3.5.17.4 امنیت گوشی و رمزگذاری فایل ها اندروید

HideX برنامه ای است که فایل های دستگاه شما را با ظاهری مشابه برنامه ماشین حساب ایمن می کند. با استفاده از این رابط می توانید امنیت گوشی خود را کاملاً بهینه سازی کنید. در واقع می توان گفت کسانی که برای اولین بار این برنامه را می بینند، برایشان سخت است که بدانند این برنامه برای چیست.

امنیت

 اگر به دنبال برنامه ای برای محافظت سریع از اطلاعات خصوصی خود هستید، یکی از گزینه های مناسب HideX است. با استفاده از این برنامه، هنگامی که تلفن خود را به کسی قرض می دهید، می توانید فایل هایی مانند تصاویر و فیلم ها را از آنها مخفی کنید. این یک عملیات ساده است که هر کاربر به راحتی می تواند انجام دهد. شما باید یک رمز عبور ایجاد کنید که هیچ کس نمی تواند آن را ببیند.

Photo Vault Privary V3.2.1.8 ایمن سازی فایل ها در اندروید

برنامه ای مطمئن به عنوان یک محاسبه کننده

 اکثر برنامه های امنیتی دارای نماد و شکل و شمایل متمایزی هستند که کاربران می توانند به راحتی آن را تشخیص دهند، اما برای HideX کاملاً برعکس است. نماد آن شبیه به ماشین حساب است و توجه هیچ کاربری را به خود جلب نمی کند. لازم به ذکر است نه تنها از نظر نماد، بلکه رابط کاربری این این برنامه نیز کاملاً شبیه یک برنامه ماشین حساب است. در لحظه ورود به برنامه رمز عبور را وارد می کنید. اما انگار که در حال محاسبه ارقام هستید. در صورتی که کسی غیر از شما قصد ورود داشته باشد با زدن چند کلیک اضافی سیگنال نفوذ به دستگاه ارسال می شود. این برنامه علاوه بر ایمن سازی فایل های ضروری، برخی خدمات هیجان انگیز دیگری را نیز ارائه می دهد.

هنگام استفاده از امنیت تلفنتان اطمینان حاصل کنید

 اولین ویژگی که مطمئناً دوست خواهید داشت جستجو در اینترنت با استفاده از HideX است. گویی در حالت ناشناس هستید. به عبارت دیگر شما قادر خواهید بود بدون هیچ مشکلی وب گردی کنید و دیگران نمی توانند سابقه شما را بررسی کنند. همه اطلاعات مربوط به جستجوهای شما حذف می شود. ویژگی بعدی که امنیت برنامه را کامل می کند این است که برنامه در خصوص کسانی که رمز عبور را نمی دانند اما همچنان مایل به وارد شدن به برنامه هستند هشدار می دهد. بعد از دریافت این هشدار می توانید با گرفتن عکس از شخص، بفهمید چه کسی از دستگاه شما استفاده می کند. بنابراین شما می توانید این افراد را شناسایی کنید. در واقع این یک ابزار ارزشمند است که هر کاربر از آن استفاده خواهد کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.