.
Grid Maker for Instagram v3.6 MOD ساخت تصاویر پازلی در اندروید

Grid Maker یک برنامه ویرایش تصویر است که در آن کاربران می توانند یک عکس بزرگ را به تصاویری با همان اندازه تقسیم کنند. این عکس ها همان کیفیت تصویر اصلی را حفظ می کنند و می توانند از طریق فیلترهای مختلف رنگ را تغییر دهند. در عین حال، کاربران همچنین می توانند محصولات را در حین استفاده ذخیره کنند یا مستقیماً به اشتراک بگذارند.

برای ارسال در اینستاگرام عکس ها را به اشتراک بگذارید

در Grid Maker، کاربران می توانند از این ویژگی برای تقسیم عکس های مورد نظر خود و آپلود آنها در اینستاگرام استفاده کنند. همزمان، برنامه همچنین ترتیب آپلود مربوطه را به شما می گوید تا بتواند یک تصویر کامل را در داخل گالری شما تشکیل دهد. در واقع ویژگی های برنامه در حین استفاده برای شما مشکل ایجاد نمی کند و فقط مدتی طول می کشد تا مراحل را انجام دهید.

اشتراک گذاری عکس را به روشی آسان انجام دهید

اولین کاری که باید در Grid Maker برای اینستاگرام انجام دهید این است که عکسی را که دوست دارید انتخاب کنید. سپس به ویژگی split image منتقل می‌شود و تعداد تصاویر تقسیم‌شده را برای اعمال انتخاب می‌کنید. در عین حال، کاربر اندازه هایی را نیز مشاهده می کند که برنامه ارائه می دهد و این روند کمی طول می کشد تا کاربر تعداد عکس های کوچک مربوطه را داشته باشد.

از بین اندازه های مختلف انتخاب کنید

تقسیم عکس ها در Grid Maker برای اینستاگرام زمان زیادی نمی برد. اما انتخاب تعداد و اندازه تصاویر کوچک اغلب باعث تردید کاربران می شود. به طور خاص، کاربران سعی می کنند تعداد تصاویر تقسیم شده را با توجه به اندازه تصویری که قبلا انتخاب کرده اند انتخاب کنند. علاوه بر این، گاهی اوقات در انتخاب تنها قسمت های ضروری با مشکل مواجه می شوید. بنابراین باید اندازه های ارائه شده توسط اپلیکیشن را امتحان کنید تا روی تصویری که دوست دارید اعمال کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.