.
GPU-Z 2.52.0 + ASUS ROG Skin + Portable نمایش اطلاعات کارت گرافیک

GPU-Z در حال حاضر واقعاً نیازی به معرفی ندارد. این یک برنامه کاربردی است که همانطور که از نام آن پیداست به کارت گرافیک اختصاص داده شده است. مهم نیست که یکپارچه، اختصاصی، موبایل یا غیره باشد. این برنامه بلافاصله تمام اطلاعاتی را که باید در مورد آن بدانید به شما می گوید. همچنین می‌توانید به راحتی اطلاعات را برای استفاده بعدی ثبت کنید و خوانش‌های حسگر زنده را بررسی کنید تا بفهمید روند کار کارت شما چگونه تکامل می‌یابد. مخصوصاً برای اهداف تشخیصی عالی است.

کارت گرافیک

برنامه به سه حوزه خاص تقسیم می شود. درک اینکه هر کدام چه کاری انجام می دهند آسان است زیرا بر اساس آن برچسب گذاری شده اند. بنابراین، برگه کارت گرافیک اطلاعاتی در مورد خود کارت ارائه می دهد. مواردی که در بین شماره‌های نسخه و مقدار VRAM گنجانده شده‌اند نیز عبارتند از نوع حافظه، ساعت‌های موجود برای گزینه‌های ذخیره و تقویت، فناوری مورد استفاده، ویرایش (در صورت وجود)، سازنده و شماره ترانزیستور.

تب Sensors نیز خود توضیحی است. از ساعت GPU گرفته تا دما، VRAM استفاده شده، بار و توان مصرفی، تصویر دقیقی در مورد استفاده از کارت گرافیک شما ارائه می شود. بیشتر در اینجاست که می‌توانید ناهنجاری‌ها را در رفتار مدل خاص خود بررسی و تشخیص دهید. از آنجایی که نظارت زنده است، می توانید هر اکتشاف را بررسی و ثبت کنید.

تنظیمات اضافی

از آنجایی که GPU-Z مانند سایر اپلیکیشن‌ها است، تعدادی تنظیمات کلی باید گنجانده می‌شد تا به کاربر اجازه دهد تا تجربه کلی را با هر آنچه که نیاز دارد یا می‌خواهد تنظیم کند. بنابراین، می‌توانید در مورد قرار دادن اولویت پنجره برنامه تصمیم بگیرید، آن را با سیستم‌عامل بارگذاری کنید، تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید آن را در سینی به حداقل برسانید، و به‌روزرسانی‌ها را بررسی کنید. همچنین می‌توانید تصمیم بگیرید که برای چه سنسورهایی فید زنده و تعداد دفعات به‌روزرسانی اطلاعات نشان داده شود. عملکرد کیفیت ASIC نیز وجود دارد، اما فقط روی تعداد محدودی از مدل‌های کارت کار می‌کند.

اگر می‌خواهید بدون نیاز به باز کردن خود رایانه، اطلاعات بیشتری در مورد کارت گرافیک خود به دست آورید، GPU-Z برنامه‌ای است که باید به آن مراجعه کنید. زمان را برای از بین بردن دستگاه خود هدر ندهید، زیرا استفاده از چنین برنامه ای آسان تر و کمتر کثیف است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.