.
God of War 4 v1.0 بازی اندرویدی خدای جنگ ۴

God of War 4 یک بازی RPG اکشن با سیستم های پیچیده و تجربه ای پر از پتانسیل و معنای گسترده است که در هر مرحله در انتظار بازیکنان است. چشمگیرترین نکته در طرح آن، رشد شخصیت و رابطه پدر و پسر با وجود تفاوت فاحش در موقعیت است. بسیاری از نکات برجسته و عمیق نیز به طور منظم در طول سفر ظاهر می شوند. که عمدتاً از طریق کات سین یا مبارزه بر روان و هیجان بازیکن تأثیر می گذارد.

توسعه داستان باشکوه و معنادار

در مقایسه با بازی‌های دیگر در کل فرنچایز به همین نام، God of War به لطف ظاهر یک شخصیت فرعی، مفهوم داستانی کاملا جدیدی را ارائه می‌کند. در طول سفر، تعاملات بین قهرمان داستان، کریتوس، و پسرش، آترئوس، واضح و روشن است. مهم‌تر از همه، داستان‌ها و درس‌هایی که کریتوس به پسرش می‌دهد، عمیقاً در معانی انسانی است تا لحظات زیبای پدر و پسر را به بازیکنان منتقل کند.

گیم پلی رضایت بخش

God of War 4 همچنین از مکانیک های متمرکز بر مبارزه و دیدگاه سوم شخص استفاده می کند تا تجربه های منحصر به فرد و بدیعی را به بازیکنان بدهد. این شامل توانایی حرکت، عمل، حمله و استفاده از مهارت‌ها می‌شود که همگی یک ارتباط یکپارچه دارند و به بازیکنان ایده‌های پویای زیادی در نبردها می‌دهند. با گذشت زمان، کریتوس و پسرش ترفندها یا مهارت های جدیدی را برای متنوع کردن یا گسترش توانایی های رزمی بازیکن یاد خواهند گرفت.

 تجهیزات متنوع

تجهیزات متنوع در God of War 4  نیز عامل مهمی برای بازیکنان برای ارتقای توانایی کریتوس برای مبارزه در سبک های مختلف است. بازیکنان می توانند با ارتقا یا نابود کردن دشمنان حماسی در طول مسیر، انواع جدیدی از تجهیزات را باز کنند و از این طریق مواد ارزشمندی را برای ساخت یا ارتقاء به دست آورند. کریتوس و آترئوس سیستم‌های تجهیزات جداگانه‌ای برای بازیکنان دارند تا آمار یا جهت کلی مبارزه خود را متنوع کنند.

گرافیک نسل جدید

کیفیت گرافیک بازی بر روی هر فریم کاملاً توسعه یافته است. از جمله تعامل فیزیک و محیط تخریب پذیر. علاوه بر این، افکت‌های اکشن و مهارتی در مبارزات نیز درخشان، چشم‌نواز و قدرتمند هستند تا هیجان بازیکنان را در موقعیت‌های مختلف تحریک کنند. با این حال، مهم ترین نکته در این گرافیک، طرح واقع گرایانه از نوردیک باستان با مناطق عرفانی و عجیب و غریب است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.