.
FastFlix 5.5.3 Win/Mac/Linux + Portable نرم افزار Encoding ویدئو

FastFlix یک رابط کاربری گرافیکی ساده و دوستانه برای رمزگذاری ویدیو است. این برنامه ابرداده‌های HDR10 را برای x265، NVEncC HEVC و VCEEncC HEVC ذخیره می‌کند، که در صورت دسترسی به کتابخانه‌های AV1 نیز گسترش می‌یابد. برای کار سخت، به FFmpeg نیاز دارد (نسخه ۴.۳ یا بالاتر، اولین باری که آن را اجرا می کنید از شما خواسته می شود آن را دانلود کنید)، که می تواند با رمزگذارهای مختلف کار کند.

برای کار، مجموعه ای از کتابخانه های FFmpeg مورد نیاز است که می توان آنها را پس از شروع برنامه دانلود کرد (برنامه انجام این عمل را به صورت خودکار پیشنهاد می کند، فقط باید موافقت کنید).

FastFlix در صورت وجود از رمزگذارهای زیر پشتیبانی می کند:

✓ – پشتیبانی کامل | ✓* – پشتیبانی محدود

می توانید میزان بیت، عمق بیت، CRF، فریم در ثانیه را تنظیم کنید، از بهینه سازی استفاده کنید، نوع کدک را انتخاب کنید، تنظیمات کیفیت را اعمال کنید. تمام تنظیمات در برگه ها گروه بندی می شوند. به طور جداگانه، می توانید تنظیمات ویدئو، صدا، ویرایش زیرنویس، سفارشی کردن جلد را انجام دهید. تنظیمات پیشرفته در یک تب جداگانه قرار داده شده است. همچنین اطلاعات مربوط به فایل ویدئویی فعلی (نوع کدک، وضوح ویدئو، نمایه و غیره) را نشان می دهد.

این امکان وجود دارد که یک پروفایل برای رمزگذاری ویدیو انتخاب کنید و پروفایل های خود را ایجاد کنید. پس از شروع، می توانید روند تبدیل را با جزئیات تماشا کنید.

قبل از بیرون رفتن و رمزگذاری مجدد همه چیز با AV1، که کدک استاندارد بعدی خواهد بود، زیرا همه با آن کار می کنند، چند نکته وجود دارد، بنابراین حتما ادامه را بخوانید.

چه چیزی FastFlix را منحصر به فرد می کند؟
AV1 پشتیبانی از چندین کتابخانه

FastFlix به عنوان یک بسته بندی FFmpeg طراحی شده است، بنابراین می تواند از چندین رمزگذار مختلف پشتیبانی کند. در حال حاضر از کتابخانه های libaom-av1، rav1e و SVT-AV1 برای AV1، و همچنین x265، x264 و VP9 پشتیبانی می کند.

منبع باز

FastFlix به گونه‌ای طراحی شده است که استفاده مجدد از کدهای اصلی آن در پروژه‌های خود را بدون اجبار به منبع باز بودن قانونی نگه دارد. گرفتن این است که باینری خود GPL است.

قابل توسعه

FastFlix به گونه ای طراحی شده است که معماری آسان برای توسعه رمزگذارها را داشته باشد. به این ترتیب دیگران می‌توانند بسته‌بندی‌های رمزگذار خود را بر روی آنچه در حال حاضر در دسترس است طراحی کنند تا عملکرد بیشتری را ارائه دهند.

رمزگذارهای اضافی

 برای استفاده از انکودرهای NVENC، AMD VCE و Intel QSV، آنها را دانلود و در یک پوشه در هارد دیسک خود استخراج کنید. برای ویندوز: به تنظیمات FastFlix بروید و فایل EXE مناسب را برای هر یک از رمزگذارهایی که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

 

 

FFmpeg چیست؟

یک پروژه چند پلتفرمی است که هدف آن ارائه یک پلتفرم کامل برای ضبط، تبدیل و پخش محتوای صوتی و تصویری است. مؤلفه اصلی کتابخانه libavcodec است که مسئولیت پشتیبانی از بسیاری از کدک های محبوب را بر عهده دارد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 10, 11 (x86/x64), macOS 12, ubuntu 22_x86_64
  • ffmpeg library set
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.