.
EOBD Facile v3.53.0970 عیب یابی خودرو در اندروید

EOBD Facile برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا مشکلات خودروی خود را بیابید و بتوانید خودتان آن‌ها را برطرف کنید. این برنامه می تواند به عنوان یک عملکرد خاص برای افرادی که اغلب از اتومبیل استفاده می کنند دیده شود. برای وسیله نقلیه ای که کار می کند، تعمیر و نگهداری همیشه یک ضرورت برای حفظ پایداری آن است. 

معرفی

EOBD Facile  یک برنامه تشخیصی است و هیچ گونه اثرات سنگینی که نیاز به پیکربندی بالا داشته باشد، ندارد. بنابراین، این اپلیکیشن می تواند بر روی پلتفرم های مختلف پشتیبانی شود و افراد زیادی از آن استفاده کنند. همچنین فضای حافظه زیادی را اشغال نمی کند و به راحتی می توانید آن را نصب کنید.

برای EOBD Facile  یکی از عواملی که دسترسی به کاربر را آسان می کند، رابط کاربر پسند آن است که استفاده از آن راحت می باشد. هنگام شروع استفاده از برنامه، عملکردهای لازم به صورت منطقی و علمی مرتب می شوند. کار کاربر فقط شروع کاوش وظایف موجود در برنامه است. در عین حال، برنامه با تسهیل جستجو، لیستی را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد که در آن می توانید وضعیت برخی از قسمت ها را مشاهده کنید. بررسی سریع خودرو برای شروع این روش مفید است.  

EOBD Facile دارای گرافیک ساده می باشد که هر کاربر می تواند با برنامه آشنا شده و مفید بودن آن را تجربه کند. هیچ عنصری وجود ندارد که هنگام خواندن داده های برنامه شما را آزار دهد و می توانید روی تعمیر ماشین خود تمرکز کنید. می توان گفت که این یک برنامه فشرده و آسان برای استفاده است که همه می توانند از آن استفاده کنند.شما هم اکنون می توانید این برنامه کاربردی و پر طرفدار را بصورت رایگان از وب سایت یکداون دانلود نمایید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
Android 4.4 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.