.
Diskdigger Pro v1.0-pro-2022-03-14 APK بازیابی اطلاعات در اندروید

Diskdigger Pro برنامه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد فایل‌های حذف شده را در دستگاه اندرویدی روت شده بازیابی و پیدا کنند. این نرم افزار به راحتی فایل هایی مانند عکس، فیلم، موسیقی، اسناد موجود در هارد دستگاه را اسکن می کند. سپس آن را روی صفحه نمایش می دهد تا در صورت نیاز آن را بازیابی کنید.

معرفی

همانطور که می‌دانید گوشی‌های اندرویدی مانند رایانه شخصی سطل بازیافت ندارند. بنابراین گاهی اوقات به اشتباه یک عکس یادگاری یا یک فایل مهم را حذف می‌کنیم و نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. جز اینکه آرزو کنیم این اتفاق نیفتد. با درک این وضعیت ، توسعه دهنده Defiant Technologies ایده Diskdigger Pro را مطرح کرد. برنامه ای که به شما امکان می دهد فایل های حذف شده را پیدا و بازیابی کنید.

پس از حذف یک فایل در گوشی اندرویدی خود، آن فایل هرگز به طور کامل از سیستم حذف نمی شود. همچنان به عنوان یک فایل حذف شده روی هارد دیسک ذخیره می شود ولی زمانی که به حافظه دستگاه دسترسی دارید قابل مشاهده نیست. Diskdigger Pro زمانی که تمام فایل‌های روی سیستم شما، از جمله فایل‌های حذف شده را اسکن می‌کند، فرصتی دوباره به شما می‌دهد. پس از اسکن موفقیت آمیز، تمام فایل های حذف شده را نشان می دهد و شما می توانید انتخاب کنید که آن را به حالت اصلی بازگردانید. 

توانایی ها

بعد از ورود به Diskdigger Pro می توانید گزینه “Scan Full” را انتخاب کنید تا برنامه شروع به اسکن کل هارد دیسک شما کند. مطمئناً، شما هزاران نتیجه را با تعداد زیادی فایل سیستمی، فایل های ناخواسته و…  دریافت خواهید کرد . همچنین برنامه به شما امکان می دهد نوع فایل و حداقل اندازه فایل را انتخاب کنید. شما باید دقیق ترین راه را برای بهینه سازی زمان جستجوی خود انتخاب کنید. علاوه بر این، می‌توانید حافظه را برای اسکن سریع‌تر بهینه کنید.

Diskdigger Pro برای اسکن فایل های پاک شده روی دیسک، نیاز به روت شدن گوشی اندرویدی شما دارد. اگر گوشی شما روت نشده باشد، برنامه همچنان می‌تواند کار کند، اما عملکرد ۱۰۰% به عنوان یک گوشی روت شده را ندارد. به طور خاص، این برنامه فقط به شما امکان می دهد انواع فایل های خاصی را پیدا و بازیابی کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.