.
DeskProto 7.1 Revision 10836 Multi-Axis Edition طراحی سه بعدی نمونه های اولیه محصولات

DeskProto نام نرم افزار گرافیکی در زمینه طراحی سه بعدی نمونه های اولیه محصولات شما است. از این نرم افزار به عنوان ابزار دوربین سه بعدی یاد می شود. نرم افزار CAM نرم افزاری است که با کمک و استفاده از کامپیوتر محصولات یک محصول واقعی را طراحی می کند. نرم افزاری که پیش روی شماست دقیقاً همین کار را انجام می دهد و قادر است به شما کمک کند تا بهترین طراحی را برای هر چیزی که می خواهید تولید کنید انجام دهید. این نرم افزار همچنین قادر به خواندن هر فایل STL از هر نرم افزار ۳D CAM می باشد.

نرم افزار DeskProto به گونه ای طراحی شده است که بتوانید مدل سازی کامل محصول خود را انجام دهید. اگر جواهر ساز هستید می توانید مدل های مومی خود را طراحی کنید، اگر هنرمند هستید می توانید مجسمه مورد نیاز خود را طراحی کنید، همچنین پزشکان برای پروتز و همچنین در صنایع مختلف مانند نجاری، کارهای علمی برای معلمان و همچنین دانش کاربردی برای دانش آموزان و در جاهای مختلف دیگر همچنین از این نرم افزار برای دسترسی به نمونه های زیادی در طراحی محصولات مختلف استفاده خواهید کرد.

DeskProto چه چیزی را ارائه می دهد؟

DeskProto یک سیستم برنامه نویسی CNC (CAM) برای تولید خودکار کد CNC سه بعدی برای ماشین های فرز CNC است.

این سیستم تولید ساده، سریع و ایمن کد سه بعدی CNC را با قیمت بسیار پایین ارائه می دهد. بسیاری از زمینه های اصلی کاربرد از نمونه سازی سریع با ماشین های فرز معمولی تا فرز سه بعدی.

مزایا نسبت به نرم افزار CAM سنتی

استفاده از DeskProto بسیار آسان است و مسیرهای ابزار را به سرعت و کاملاً خودکار ایجاد می کند. علاوه بر این، DeskProto نسبت قیمت/عملکردی را ارائه می دهد که تا همین اواخر امکان پذیر نبود.

یک برنامه CAM کد CNC مورد نیاز را به سرعت و به راحتی تولید می کند.

شما یک متخصص CNC اثبات شده نیستید، اما آیا یک طراح، مدل ساز، طراح جواهرات، هنرمند هستید یا از بخش فناوری پزشکی آمده اید؟ مشکلی نیست!
با برنامه CAM DeskProto، می توانید به راحتی و به سرعت کد CNC سه بعدی را از مدل های سه بعدی یا عکس های خود بدون دانش اساسی CNC برای مدل های سه بعدی خود تولید کنید.
از آنجایی که DeskProto به عنوان یک برنامه ۶۴ بیتی نیز کار می کند، فایل های سه بعدی بسیار بزرگ را می توان پردازش کرد.

برنامه CAM DeskProto برای ایجاد سریع و آسان برنامه های CNC سه بعدی برای ماشین های فرز از فایل های سه بعدی (STL، VRML، DXF) طراحی شده است. توجه ویژه ای به این واقعیت شد که متخصصان غیر CNC می توانند به سرعت کد CNC را برای دستگاه فرز خود با برنامه CAM ایجاد کنند. ۳ نسخه DeskProto وجود دارد:

امکانات نسخه Multi-Axis

در نسخه Multi-Axis همه گزینه های DeskProto در دسترس هستند. نتیجه یک برنامه CAM است که به شما امکان می دهد حتی پیچیده ترین مدل ها را تولید کنید.

ویژگی های اضافی که DeskProto Multi-Axis ارائه می دهد
 • ماشینکاری با محور چرخش پیوسته: در حین ماشینکاری قطعه توسط محور چهارم می چرخد.
 • ماشینکاری با محور چرخش شاخص: از محور چهارم برای ماشینکاری قطعه از چند طرف استفاده می شود.
 • ماشینکاری پنج محوره (شاخص شده): مدل را می توان تقریباً از همه طرف ماشین کاری کرد

پس از راه اندازی، نرم افزار می تواند فایل های STL را از هر برنامه ۳ بعدی CAD وارد کند، علاوه بر این، می توانید مسیرهای ابزار CNC را به راحتی محاسبه کنید و سپس فایل های برنامه CNC را برای هر مارک ماشین فرز CNC، با ۳ محور، ۴ محور یا ۵-محور بنویسید. قطعات محور، در حالی که کیفیت، سرعت آن چنان که می تواند با کار جایگزین برنامه آسیب نبیند، متضرر نخواهد شد. این برنامه در درجه اول توسط طراحان برای نمونه های اولیه، جواهرات برای مدل های مومی، هنرمندان برای مجسمه سازی، متخصصان پزشکی برای پروتز استفاده می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید،اما اجرا نکنید.
 • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
 • فایل Patch با گزینه Run as administrator اجرا کرده و پسورد cgpersia-zmco را وارد کنید و بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.