.
Ctrl+Shift+V بهترین میانبری است که استفاده نمی کنید

از چسباندن و دریافت فونت ها و قالب بندی های عجیب و غریب در ویندوز ۱۰ یا ۱۱ خسته شده اید؟ از Notepad به عنوان واسطه استفاده نکنید. Ctrl+Shift+V را امتحان کنید و فقط متن مورد نظرتان را دریافت خواهید کرد.

چسباندن متن بدون قالب بندی

به‌طور پیش‌فرض، زمانی که معمولاً با Ctrl+C و Paste با Ctrl+V در ویندوز کپی می‌کنید، کلیپ‌بورد نه تنها متنی را که انتخاب کرده‌اید، بلکه استایلی را که با آن همراه است نیز ضبط می‌کند. این شامل سبک فونت، رنگ متن، ویژگی هایی مانند پررنگ و مورب و حتی لیست ها است. این رفتار حداقل از ویندوز ۳.۱ در سال ۱۹۹۲ به بعد بخشی از ویندوز بوده است.

خوشبختانه، یک راه آسان برای جلوگیری از آن وجود دارد. دفعه بعد که می‌خواهید فقط متن را بدون هیچ گونه اطلاعات قالب‌بندی یا سبک جای‌گذاری کنید، Ctrl+Shift+V را روی صفحه‌کلید خود در ویندوز ۱۰ یا ویندوز ۱۱ فشار دهید. (در سیستم عامل مک، می‌توانید Option+Shift+Command+V را برای نتیجه مشابه، اتفاقا.)

راه حل کلمه

در مایکروسافت ورد، Ctrl+Shift+V کار نمی کند. در عوض، باید از یک گزینه خاص در منوی نوار استفاده کنید. برای انجام این کار، به برگه اصلی بروید و روی «جای‌گذاری» کلیک کنید، سپس نمادی را که شبیه یک کلیپ‌بورد با علامت A روی آن است («فقط متن نگه دارید») انتخاب کنید، که بدون قالب‌بندی جای‌گذاری می‌شود.

The "Keep Text Only" option for pasting text in Microsoft Word.

همچنین می‌توانید رفتار پیش‌فرض در Word را طوری تغییر دهید که همیشه بدون قالب‌بندی جای‌گذاری شود. برای انجام این کار، به File > Options بروید. در منوی گزینه‌ها که باز می‌شود، روی «پیشرفته» در نوار کناری کلیک کنید. سپس «فقط نوشتار» را در منوهای کشویی «برش، کپی و جای‌گذاری» انتخاب کنید. به این ترتیب، می‌توانید Ctrl+V را همیشه به‌عنوان «فقط متن نگه دارید» در Word قرار دهید. موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.