.
WinRAR 6.22 Win/Mac/Linux + Portable مدیریت فایل های فشرده

WinRAR یک مدیر آرشیو قدرتمند است. می‌تواند از داده‌های شما نسخه پشتیبان تهیه کند. اندازه پیوست‌های ایمیل را کاهش دهد. RAR، ZIP را باز کند. و همچنین بایگانی‌های جدیدی را در این فرمت‌های فایل محبوب ایجاد کند. با ایجاد مداوم آرشیوهای کوچکتر، WinRAR اغلب سریعتر از رقبا است.

ادغام پوسته بدون درز

در طول مراحل نصب، شما این امکان را دارید که عملکردهای WinRAR را به منوی کلیک راست خود اضافه کنید. بنابراین عملیات فشرده سازی و استخراج آن را سرعت می بخشید. اگر در مورد ادغام پوسته در این مرحله مطمئن نیستید، می‌توانید آن را رد کرده و بعداً از پنجره تنظیمات آن را فعال کنید.

اگر بخواهید از این ویژگی بهره مند شوید، می توانید بایگانی های جدید ایجاد کنید و با کلیک راست روی هر فایلی در رایانه خود، محتوای یک بسته را استخراج کنید. علاوه بر این، می توانید موارد موجود در این زیر منوها را با حذف یا اضافه کردن آنها به راحتی شخصی سازی کنید.

انواع مختلفی از فایل های فشرده را پشتیبانی می کند

با توجه به WinRAR، شما نه تنها می توانید بایگانی های جدید بسازید، بلکه می توانید یک بایگانی انتخاب شده را باز کنید. یا فایل های جدیدی را به یک بسته موجود اضافه کنید. فرمت های پشتیبانی شده ۷z، ARJ، ZIP، RAR، TAR، ISO، CAB، IZ، LZH و غیره هستند.

علاوه بر این، می‌توانید بایگانی‌های خود را از یک فرمت به فرمت دیگر تبدیل کنید یا رمز عبوری را که برای محافظت از بسته‌هایی که ایجاد می‌کنید، اختصاص دهید.

یکی دیگر از عملکردهای ارائه شده توسط WinRAR جستجو در محتویات یک فایل انتخابی، بدون نیاز به استخراج داده ها است. می‌توانید جستجوی هگزادسیمال را فعال کنید، حروف بزرگ را مطابقت دهید یا فایل‌های رمزگذاری‌شده را رد کنید.

پارامترهای استخراج چندگانه

وقتی صحبت از استخراج اسناد به میان می آید، شما می توانید فایل ها را استخراج و جایگزین کنید، فایل ها را استخراج و به روز کنید. یا فقط فایل های تازه را استخراج کنید. اگر حالت رونویسی را فعال کنید. همچنین می‌توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که بسته به نیازتان، نام فایل‌های موجود را به‌طور خودکار تغییر دهد. یا به سادگی از آنها رد شود.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، به‌محض تکمیل استخراج، WinRAR می‌تواند رایانه را خاموش کند. آن را به حالت خواب زمستانی یا خواب بفرستد، یا فقط از برنامه خارج شود و رایانه را در حال اجرا نگه دارد.

در نتیجه

برای جمع بندی آن، WinRAR همچنان یک رقیب شایسته برای همه نرم افزارهای فشرده سازی موجود است. به خصوص که می تواند توسط تازه کارها و متخصصان به طور یکسان، بدون هیچ تلاشی مورد استفاده قرار گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Supported Operating Systems:

  • Windows 7, 8, 8.1, 10,11 (32-bit, 64-bit).
  • Server 2012, 2016, 2019, 2022.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل rarreg.key را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.