.
Autodesk Revit 2023.1.1 Build 23.1.10.4 + V-Ray مدل سازی و ترسیم جزئیات ساختمانی

Autodesk Revit یک بسته نرم افزاری فوق العاده و بسیار مفید برای مهندسین عمران و معماری و به طور کلی افرادی است که به نحوی در پروژه های ساخت و ساز فعالیت دارند، این نرم افزار دارای ابزارهای دقیقی برای طراحی و ساخت سازه های کارآمدتر می باشد .

Revit با پشتیبانی از جدیدترین متدهای ساخت و ساز و مدل سازی از طریق اطلاعات موجود درباره ساختمان (BIM) و همچنین اطلاعات مربوط به استقامت مصالح، ترکیب ساخت و ساز، روش های به روز معماری ساختمان و ارائه راه حل های نوین در زمینه بهینه سازی در استفاده از مواد درساخت، انرژی و … به عنوان یک دستیار تخصصی مهندسین به شمار خواهد آمد.

نرم افزار AutodeskRevit به عنوان یک ابزار قدرتمند در کنار مهندسان قرار می گیرد. و در انجام امور محاسباتی مربوط به ساختمان نظیر برآورد مصالح و میزان مقاومت آن ها که یکی از اساسی ترین و مهمترین بخشدهای مربوط به ساخت و ساز است آن ها را یاری می نماید. شما در نرم افرار AutodeskRevit علاوه بر نقشه کشی دو بعدی و سه بعدی معماری در خوضه شهر سازی و برق و مکانیک هم مدل سازی و طراحی کنید.

ابزار ساختن برای مهندسین

نرم افزار Revit شامل ویژگی هایی برای طراحی معماری، مهندسی MEP، طراحی سازه و ساخت می باشد. Revit از یک فرآیند طراحی مشترک چند رشته ای پشتیبانی می کند.

ابزاری برای چنین هدفی نمی توانست چیزی جز پیچیده باشد. بلافاصله پس از راه‌اندازی آن، کاربران متوجه منوها و زیرمنوهای متعدد و همچنین رابط انعطاف‌پذیر می‌شوند. که می‌تواند برای تطبیق بهتر با گردش کار کاربر بازسازی شود.

معماران می‌توانند پلان‌های طبقه را تولید کنند، روی بهینه‌سازی عملکرد ساختمان کار کنند، نماهای دوبعدی و سه بعدی را مدیریت کنند، و حتی عملکرد طول عمر پروژه را نظارت کنند، و همچنین برآورد هزینه‌ها را انجام دهند.

مدل‌سازی آرماتور بتن، مدیریت طرح‌های فولادی و انجام تحلیل سازه‌ای تنها تعدادی از عملکردهای موجود مناسب برای مهندسان و سازندگان را تشکیل می‌دهند. البته، رندرهایی از کار شما می توانند در هر زمان برای مشاهده تولید شوند.

ابزاری برای معماران
یک ایده از طراحی مفهومی تا مستندات ساخت و ساز را در یک محیط نرم افزاری واحد توسعه دهید. عملکرد ساختمان را بهینه کنید و تجسم های خیره کننده ایجاد کنید.

ابزار مهندسی سازه
از ابزارهای خاص طراحی سازه برای ایجاد مدل های هوشمند سازه در هماهنگی با سایر اجزای ساختمان استفاده کنید. انطباق با مقررات ساختمان و ایمنی را ارزیابی کنید.

ابزار برای مهندسان MEP
طراحی سیستم های ساختمان MEP با دقت بیشتر و هماهنگی بهتر با اجزای معماری و سازه ای با استفاده از اطلاعات هماهنگ و منسجم در مدل هوشمند.

ابزار برای متخصصان ساخت و ساز
قبل از شروع ساخت و ساز، امکان سنجی و ایده طراحی را ارزیابی کنید. درک بهتری از وسایل، روش ها و مواد و نحوه ترکیب آنها با یکدیگر به دست آورید.

مستندسازی و اجرا

از آنجایی که این برنامه قصد دارد یک راه حل یک مرحله ای برای نیازهای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) کاربر باشد، مدیریت اسناد نیز به گونه ای انجام می شود که به شخص اجازه می دهد تا به راحتی در برنامه های ساخت و ساز خود تجدید نظر کند. خواه برای مستندسازی طرح‌های بتن، تقویت تجزیه و تحلیل پروژه، یا اجازه به کاربر برای دسترسی به داده‌های خود برای آماده شدن برای ساخت، عمق قابل توجهی در همه چیز وجود دارد.

علاوه بر این، محیط پروژه یکپارچه Autodesk برای بهبود ارتباطات بین تیم‌های مختلف کار می‌کند که منجر به هماهنگی منسجم‌تر می‌شود. به اشتراک گذاری طرح ها، هماهنگی کارآیی در محل، مدیریت تضمین کیفیت، و موارد دیگر از این دست می تواند راحت تر انجام شود.

Autodesk Revit  به شما امکان می دهد با اعضای یک تیم پروژه توسعه یافته کار کنید. Revit همچنین داده‌های شما را با فرمت‌های رایج از جمله IFC، DWG و DGN وارد، صادر و پیوند می‌دهد.

با استفاده از مدل‌ها برای ایجاد تصاویر سه‌بعدی با تاثیر بالا، هدف طراحی را به طور مؤثرتری به صاحبان پروژه و اعضای تیم منتقل کنید. علاوه بر این، مشارکت کنندگان متعدد پروژه می توانند به مدل های به اشتراک گذاشته شده مرکزی دسترسی داشته باشند.

در نتیجه

Autodesk Revit برنامه ای برای طراحی و ساخت ساختمان ها و سازه ها است. Autodesk Revit بر اساس فناوری مدل سازی اطلاعات ساختمان است. و برای طراحی و مدیریت داده های ساختمان ها و سازه ها در تمام مراحل ساخت و ساز طراحی شده است. ایده های طراحی از طریق یک رویکرد هماهنگ و مبتنی بر مدل به واقعیت تبدیل می شوند. Autodesk Revit یک راه حل با امکانات کامل است که قابلیت های طراحی معماری، طراحی سیستم های مهندسی، سازه های ساختمانی و مدل سازی ساخت و ساز را ترکیب می کند.

در محموع Autodesk Revit با توجه به ابزارهای متعددی که در داخل آن وجود دارد، یک راه حل نرم افزاری جامع BIM است که می تواند به معماران، سازندگان و مهندسان در هر مرحله از کارشان کمک کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

 • Supported OS: Windows 11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7
 • Processor: Multicore Intel Series or above, Xeon or AMD equivalent
 • RAM: 4GB (8GB or more recommended)
 • Free Hard Disk Space: 4GB or more recommended
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • برای نصب به اینترنت متصل شوید، البته بعد از شروع نصب حدود 1% می توانید اینترنت را قطع کنید.
 • فایل با فرمت ISO را توسط نرم افزار داریو مجازی Mount و نصب کنید یا توسط Winrar اکسترکت و Setup را اجرا کنید.
توجه:

چند ثانیه پس از بستن پنجره نصب این برنامه، نصب به روز رسانی آن به طور خودکار شروع می شود. بنابراین، اگر در پایان نصب، پیشنهادی برای ری استارت مشاهده کردید، این راه اندازی مجدد را رد کنید! صبر کنید تا پیام زیر ظرهر شود:

"Installing updates is complete. Enjoy"
 • فایل AdskNLM.exe را از داخل پوشه Crack اجرا کرده و منتظر بمانید تا پیام زیر ظاهر شود:
"Cracking complete. Enjoy"
 • برنامه را اجرا کنید. در پنجره انتخاب نوع مجوز روی "network license" کلیک کنید.
 • حالا از نسخه ثبت شده محصول لذت ببرید!
آموزش فعال سازی نرم افزار V-Ray
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 •  Setup را اجرا کنید.
 • فایل V4RCore.dll از داخل پوشه v51020 در مسیر کپی زیر کنید.
C:Program FilesChaos GroupV-RayV-Ray for Revit
 • از داخل پوشه v51020 فایل cgauth.dll را در مسیر ذیل کپی کنید.
C:Program FilesChaos GroupV-RayV-Ray for RevitLibrariesvrayappsdkbin
 • فایل vray_BRDFScanned.dll از داخل پوشه v51020 را در مسیر ذیل کپی کنید.

C:Program FilesChaos GroupV-RayV-Ray for RevitLibrariesvrayappsdkbinplugins

 

 

 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.