.
AnyBurn Pro 5.6 + Portable رایت CD، DVD و Blu-ray

مسلماً با وجود اینترنت سریع تقریباً در همه جا و خدمات پخش بی‌شمار، می‌توان گفت که دیگر هیچ‌کس از CD یا DVD استفاده نمی‌کند. در حالی که آنها انتخاب اصلی نیستند، گزارش های بازار نشان می دهد که هنوز علاقه به دیسک وجود دارد، به خصوص در میان کلکسیونرها. AnyBurn نرم افزاری مناسب برای همه کاربران است. که به شما امکان می دهد تا هر نوع دیسکی اعم از CD، DVD یا BluRay را به راحتی رایت کنید.

AnyBurn برنامه ای برای رایت سی دی، دی وی دی و دیسک های بلوری، رایت دیسک های صوتی و کار با تصاویر دیسک است. با کمک آن می توانید به راحتی دیسک ها را رایت و پاک کنید .و همچنین اطلاعات را از دیسک ها به رایانه خود منتقل کنید.

AnyBurn از بسیاری از فرمت‌های تصویر دیسک پشتیبانی می‌کند. که می‌توانید آن‌ها را روی رسانه رایت کنید. به فرمت دیگری تبدیل کنید یا فایل‌ها را از آنها استخراج کنید. همچنین، این برنامه از رایت دیسک های قابل بوت و رایت تصاویر نصب ویندوز و لینوکس، از جمله ایجاد درایوهای USB قابل بوت پشتیبانی می کند.

به شما امکان رایت فایل ها، حذف و کپی دیسک ها را می دهد

این ابزار دارای یک رابط یکپارچه سازی با سیستم عامل است که تمام گزینه های موجود در پنجره اصلی را نمایش می دهد. اگر در دهه ۱۹۹۰ از نرم افزار رایت استفاده می کردید، این ابزار به روشی مشابه کار می کند، بنابراین مشکلی برای کار با آن نخواهید داشت. حتی اگر این کار را نکردید، توسعه دهنده آموزش های مفصلی در مورد نحوه استفاده از ابزار در وب سایت اصلی ارائه می دهد.

کارکردهای اصلی ابزار شامل رایت تصاویر و همچنین فایل ها و پوشه ها است. اما می توانید همزمان از همان داده ها تصاویر ایجاد کنید. علاوه بر این، این برنامه به شما امکان می دهد دیسک های صوتی ایجاد کنید که می توانند در دستگاه های قدیمی و شاید حتی یک ماشین قدیمی پخش شوند. علاوه بر این، راهی سریع برای پاک کردن یک دیسک قابل بازنویسی فراهم می کند تا بتوانید هر محتوای دلخواه دیگری را روی آن اضافه کنید.

یک ابزار مفید برای هر کسی که هنوز به دیسک علاقه دارد

برخی ممکن است فکر کنند که کلکسیونرها علاقه ای به ایجاد کپی ندارند. اما فقط به موقعیتی فکر کنید که باید یک دیسک اصلی و کمیاب را به کسی قرض دهید. آیا قرض گرفتن یک کپی از دیسک اصلی، یک کپی که می توانید با استفاده از این ابزار ایجاد کنید، امن تر نیست؟

چه به کسی کمک کنید که خاطرات خود را روی دیسک ذخیره کرده است یا شاید سرگرمی خود را برای روزهایی که به اینترنت دسترسی ندارید آماده می کنید، می توانید AnyBurn را امتحان کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000 (32/64-bit)
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.